Říjen 2012

Bella news

31. října 2012 v 15:03 | Annie-Anny
Jsou tu novinky ze světa Belly. Bella toho prožila hodně takže jdeme na to:)
Click to view full size image
Bellyina kočka s Bellou:-)
Click to view full size image
Nové nehty:)

Bella na premiéře Wreck-it Ralph

31. října 2012 v 14:56 | Annie-Anny
Bella Thorne byla na filmové přemiéře animovaného filmu Disney Wreck-it Ralph. Bella Měla hezké šaty ale podle mně vypadá na první fotce vychrtle. Jinak je tu kandidát na foto mněsíce tedy fotka 1. Tak hlasujte dál:) Dám sem i foto měsíce Zendaya takže se nebojte u Zendayi můžete také hlasovat:) Omlouvám se ale včera a zítra se na blog nejspíš nedostanu ale kdo ví???:-) Pište v komentářích. Jinak do affs přidávám Faunu. Bohužel nemá blog:( Tak zatím:)))))
Bella Thorne - Premiere Of Walt Disney Animation Studios' "Wreck-It Ralph" - Red Carpet
Bella Thorne - Premiere Of Walt Disney Animation Studios' "Wreck-It Ralph" - Red Carpet

foto měsíce???

29. října 2012 v 15:26 | Annie-Anny
Jaká má být fotka měsíce (listopad)??? Dám vám tu na výběr tři. Pište v komentářích jakou mám vybrat:)
1.

Make your mark ll.

29. října 2012 v 14:24 | Annie-Anny
Bella Thorne a Zendaya Coleman byli na nějaké konferenci týkající se Shake it up Make your Mark. Holkám to tam moc slušelo. A třetí fotka??? Ta je jen doplnující. Jsou to dvě holčičky které milují Bellu a Zendayu a jsou nejlepší kámošky:)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

BFF

29. října 2012 v 14:19 | Annie-Anny
Přidávám video z Německa. Bella a Zendaya tam sice žvaní německy ale každý pozná že je to video o tom jak jsou Bella a Zendaya nej nej nejlepší kamarádky:)


Anny

Svadba na Halloween

29. října 2012 v 14:15 | Annie-Anny
Bella Thorne a Tristan Klier se jakože (jen tak) vzali na Halloweenské párty. A ještě něco. Vzali se jako upíři:-) Samozřejmně jim to moc slušelo. A jde vidět že mají opravdu vtipné nápady:) Pište v komentářích

Shake it up animace lV.

28. října 2012 v 12:08 | Annie-Anny
Tentokrát jsou tu animace z prvního dílu Shake it up. Je jich víc než těch ostatních:) Ten díl se jmenoval rozjed to, myslim nebo jinek? Nevim. Ale každopádně jsou tam holky o hodně menší. Ale sluší jim to. Pište v komentářích:)

Shake it up animace lll.

28. října 2012 v 12:01 | Annie-Anny
Jsou tu další shake it up animace. Nevím jak se díl nazývá ale na těchto animacích jde o zápletku že:Cece a Rocky jdou na Halloween a Cece se obleče jako bůvabná čarodějka jenže Rocky se to nelíbí protože ona se oblekla jako opravdická a strašidelná čarodějnice. V každém případě to Cece sluší. O Rocky bych to v tomto případě říct nemohla:) Pište v komentářích:)

Zendayin concert

28. října 2012 v 11:52 | Annie-Anny
Tady je pár fotek jak si Zendaya užívala na svém koncertě. Byl to letní festival a Zendaya tam zpívala na jednom z mnoha koncertů. Fotky mám ale až ted:( Podle mně jsou dobré všechny ale mně se nejvíc líbí dvojka. Co vám? Pište v komentářích:)

Bella jde na Scary Movie

28. října 2012 v 11:13 | Annie-Anny
Bella Thorne šla se svými přáteli na Scary Movie. Ale kde je Zendaya? A jak šly do kina Bella uviděla upoutávku na Twilight Breaking Dawn part 2. Bella totiž miluje Twilight:) Pište v komentářích
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter