Listopad 2012

Photo of the moon-Bella, Zendaya

30. listopadu 2012 v 17:58 | Annie-Anny
Tak a protože zítra je 1.prosince můžete hlasovat pro Photo of the moon-Bella and Zendaya. Dám vám u na výběr tři fotky:) Všechny jsou hezké ale je na vás která zvítězí;) Tak prosím hlasujte:) (zdroj fotek:tumblr.com) Pak budou ještě Photo of the moon-Bella (Zendaya):)
1.
2.

Shake it up-Merry Merry it up

30. listopadu 2012 v 17:50 | Annie-Anny
Objevily se dvě zbrusu nové fotky z Shake it up 3.season. Z dílu Merry Merry it up. Víc se mi líbí ta první:) Jsou dokonalé! Pište v komentářích (zdroj:bellathorne.org) Annie-Anny
Click to view full size image
Click to view full size image

Bella and Zendaya on Jonas Brothers concert

30. listopadu 2012 v 17:37 | Annie-Anny
No Bella a Zendaya šly na koncert Jonas Brothers. Byly krásné:)Mám tu jednu fotku Belly a dvě jsou od Zen. Pište v komentářích (zdroj:disneydreaming.com) Annie-Anny Nejdřív ta Belly;)

Zendaya on Trey Songz concert

29. listopadu 2012 v 19:25 | Annie-Anny
No přidávám fotky jak byla Zendaya na koncertě Treya Songza. Jinak já mám vstupenku na koncert 5angels ale ještě nevím. Všechny informace které byste měli vědět máte v předchozím článku:) Pište v komentářích Zen to tam hrozně sluší:)(zdroj:zendaya-coleman.com) Tu mikinu bych chtěla;)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Bella and her new foto

29. listopadu 2012 v 19:18 | Annie-Anny
Takže, nakonec jsem se ke komplu dostala. Ufff, dnes byl (pro mě) hrozně náročnej den. Budu ráda až si lehnu. Ale zas jsem dostala jedna z čj:) A další affs už NEBERU! Mám jich moc a nestačím obíhat. Možná až bude nábor ale teď tedy rozhodně ne. A z affs si mažu blogctvrteholky.blog.cz. Vůbec neobíhala! Za týden nedala ani jeden komentář takže, bohužel. No, ale teď už k té fotce. Bell tam vypadá úžasně! Pište v komentářích (zdroj:disneydreaming.com) Annie-Anny

Bella in L.A.

28. listopadu 2012 v 19:02 | Annie-Anny
Teď tu mám článek jak byla Bella v L.A. Všechny informace máte v předchozím článku:) A ještě protože se mi ikonky affs vymazaly tak je udělám znova o víkendu;) Bell je tam skvělá... pište v komentářích (zdroj:zimbio.com) Ostatní fotky jsou bohužel malé:( Annie-Anny
bella_eyeprime_25bella_eyeprime_26bella_eyeprime_27bella_eyeprime_28bella_eyeprime_29

Zendaya and her new photoshoot

28. listopadu 2012 v 18:57 | Annie-Anny
Zendaya Coleman nafotila nový photoshoot. Je skvělý..ty barvy:) Omlouvám se všem mým affs protože prostě jsem v úterý přidala jeden článek a dnes budou asi dva. Prostě je toho moc:( Škola, volejbal a klavír...fuška! A do toho jsem strašně unavená. Ale budu se snažit. Affs bych asi ještě mohla stihnout oběhnout:) Zen to tam moc sluší. Pište v komentářích (zdroj:zimbio.com)
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Bella in Mexico

27. listopadu 2012 v 16:29 | Annie-Anny
Takže mám tu novou (krásnou) fotku Belly z jejího výletu do Mexica:) Omlouvám se všem affíkům že jsem tu dnes nebyla ale určitě je ještě dnes oběhnu ;) A jak jste si mohli všimnout jsem v SONB (soutěž o nejlepší blog) tak moc vás prosím hlasujte máte to v horním menu a ještě to určitě zveřejním. A ty hlasy potřebuji:) Pište v komentářích Ta fotka je úžasná. (zdroj:disneydreaming.com) Annie-Anny

Zendaya and her swaggy team

26. listopadu 2012 v 15:22 | Annie-Anny
Tak a tady je pár fotek Zendayi a jejího swaggy týmu. Všechny jsou dobré. První je z jejich koncertu z 25.listopadu druhá je Zen a celý její swaggy a třetí je sestříhaná s jejími rodiči a kamarády:p Pište v komentářích (zdroj:disneydreaming.com)

Bella a díkůvzdání

26. listopadu 2012 v 15:17 | Annie-Anny
Bella Thorne byla se svou rodinou a přáteli samozřejmě doma. Vypadalo to tam (podle fotek) báječně:) První fotka je z jejich večeře a druhá je sestříhaná. Pište v komentářích.
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter