Zendaya band auditions, details

28. dubna 2013 v 16:27 | Annie-Anny
Zendaya Coleman Auditions
Byl zveřejněný krátký článek a fotka k Zendayinému konkurzu na kapelu. Je tam napsané, že Zendaya-tanečnice, herečka, zpěvačka, účast v DWTS hledá kapelníky pro své nadcházející turné. Potřebuje:bubeníka, baskytaristu, kytaristu, DJ, hráč na klávesy. Ano, je to vlastně popis, co byste si měli přinést kdybyste chtěli se Zendayou hrát na turné:). Dávám vám to sem i česky i anglicky. Pište v komentářích.
ČESKY:
Zendaya, herečka, tanečnice, zpěvák, hvězda Disney Channel Shake It Up, ABC Dancing with the Stars, a Hollywood Records umělec nahrávky se pořádat konkurzy najít členy kapely na její nadcházející music tour.

Bude konkurz na následující:

bubeník,
baskytarista,
kytarista,
DJ, a
hráč na klávesové nástroje.

Bubeníci musí přinést své vlastní paličky, ale bicí souprava bude poskytnuta na vás. Basové a kytara hráči musí přinést své vlastní kytary.DJ bude muset přinést vlastní počítač. Všechny ostatní zařízení budou poskytnuty pro vás.

Kapela konkurzy se budou konat:

May 2, 3, 4, 2013
Poledne - 20:00
1200 South Hope Street, Los Angeles, CA 90015

Jak Konkurz:

Poslat e-mail ZendayaAuditions@gmail.com s:

(1) Vaše celé jméno, (2) Věk (3) Adresa a telefonní číslo (4), jakou pozici budete konkurz, (5), nedávnou fotografií, a (6) Odkazy (pokud je k dispozici) na všechna videa z vás vede. Po přijetí bude zasláno e-mailem konkurzu den a kapela Audition registrační formulář a uvolnění pro tisk a dokončení a přinést s sebou na konkurz.

Můžete přijet na konkurz, aniž by předložil e-mail, ale budete muset dokončit všechny informace na místě a bude nazván Konečně, po všechny přihlášené soutěžící dokončili konkurz.

Pokud je mladší 18 let, musí být doprovázena právní rodič nebo zákonný zástupce. Nemůžeme zaručit, konkurz časy nebo jak dlouho budete muset čekat, až bude vidět.

Všechny věky pět (5 +) a až se vyzývají, aby konkurz!

Pro jakékoliv dotazy, prosím, e-mail: ZendayaAuditions@gmail.com
anglicky v celém článku:

ANGLICKY:
Zendaya, actress, dancer, vocalist, star of Disney Channel's Shake It Up, ABC's Dancing with the Stars, and Hollywood Records recording artist is holding open auditions to find band members for her upcoming music tour.

She will be auditioning for the following:

drummer,
bass guitarist,
lead guitarist,
DJ, and
keyboard player.

Drummers must bring their own drum sticks, but a drum kit will be provided for you. The bass and guitar players must bring their own guitars. The DJ will need to bring their own computer. All other gear will be provided for you.

The Band Auditions will be held:

May 2, 3, 4, 2013
Noon - 8:00 PM
1200 South Hope St., Los Angeles, CA 90015

How to Audition:

Send an email to ZendayaAuditions@gmail.com with:

(1) Your full name, (2) Age, (3) Address & Phone Number, (4) what position you will be auditioning for, (5) a recent photo, and (6) links (if available) to any videos of you performing. Once received, you will be emailed your audition day and the Band Audition Registration Form and Release to print & complete and bring with you to the audition.

You may arrive to the audition without submitting an email, but you will be required to complete all information on site and will be called last, after all registered contestants have completed auditioning.

If under 18, you must be accompanied by a legal parent or guardian. We cannot guarantee audition times or how long you will have to wait to be seen.

All ages five (5+) and up are encouraged to audition!

For any questions, please email: ZendayaAuditions@gmail.com"
 


Komentáře

1 taylorandselena-official taylorandselena-official | E-mail | Web | 28. dubna 2013 v 18:28 | Reagovat

Tak tam půjdem,ne ???!!!! :D :D :D !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter