Květen 2013

Zendaya-informace k albu a singlu

31. května 2013 v 18:31 | Annie-Anny
.ZENDAYA BUDE MÍT NOVÝ SINGL A ALBUM.
Ano, čtete správně!! Taky se nemůžu dočkat! Zendaya bude mít novou píseň i ALBUM!! Píseň se bude jmenovat "Replay" a vyjde v létě v červenci. Album vyjde na podzim a bude obsahovat 12-14 písní. Na jednom polském zdroji Zendayi se objevily i názvy písní!:) Je to skvělé!:) Pořád tomu nemůžu uvěřit! Strašně se těším. Album se bude jmenovat:"Don't forget to smile", což je nádherné. Ještě si pamatuju, že Demi měla název písně a alba:"Don't forget".
ZDROJ-animací. ZDROJ-informací.

1.Replay
2.My All
3.Find The Time
4.Lead U 2 me feat. Trevor Jackson
5.How Do You Do
6.Bombs Away feat. Big Sean
7.Who Owns the DJ

Bella-photos from Africa

31. května 2013 v 18:13 | Annie-Anny
Hurááá!!:D Objevila jsem na internetu úplně stejné fotky, jako jsou na Belliným Instagramu a FB a twittru. Jsou úžasné!:) Našla jsem je přes google a nejspíš to takhle budu dělat pořád:D. ÚŽASNÉ!!:) Pište v komentářích.
image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya having fun on her day 'off' from DWTS

31. května 2013 v 18:09 | Annie-Anny
Objevily se krásné fotky ještě z 12.máje, kdy měla Zendaya takový "den odpočinku". Všichni ho potřebujeme:D. Šla na pedikůru a jsou fotky, jak si vybírala lak, jak jí lakují nehty a spousta dalších. Zen to moc slušelo. Pište v komentářích.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos #94-Daya

31. května 2013 v 17:52 | Annie-Anny
Objevila se jedna osobní fotka Zendayi a myslím, že je z konkurzů na kapelu pro Zen. A potom ještě dvě kresby fanynky Zendayi. Jsou krásné!:)). Pište v komentářích.
image host

image host image host

Personal Photos #87-Bella

31. května 2013 v 17:49 | Annie-Anny
Bella zveřejnila zase hodně osobek na instagram, ale jak říkám mně to sem nejde dát:( Tak je tu jen jedna z mobli. Je krásná!:)). Pište v komentářích.
image host

ZBYTEK NOVINEK ZÍTRA!

30. května 2013 v 18:34 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, ahoj!:) Protože je toho dneska strašně moc, tak zbytek novinek přidám zítra. Přidala jsem jen osobní fotky Zendayi, ale i Bella zveřejnila a ještě se objevily nějaké candids atd. Takže až zítra:) Navíc jsme dneska psali dohromady čtyři testy! Závěrečný test z češtiny, přepadovka ze zemáku a dva testy z nauky:\ Je to strašný! Zítra píšem závěrečku z matiky a zkouší z přírodopisu a z němčiny!!:D Já se zblázním!:D Taky toho máte tak moc? Pište v komentářích. Annie-Anny.

Personal Photos #93-Daya

30. května 2013 v 18:19 | Annie-Anny
Daya zveřejnila tři krásné osobní fotky!:). Jsou ÚŽASNÉ! Na té první jí to moc sluší. Pište v komentářích.
image host image host image host

Zendaya-interview-DWTS, Demi Lovato

29. května 2013 v 16:28 | Annie-Anny
Objevily se dvě videa, kdy byla Zendaya ještě v New Yorku. Oboje dvoje jsou rozhovory. V prvním se mluví o pořadu Dancing with the Stars, ve kterém se Zendaya zúčastnila s Valem a skončili na druhém místě! A v druhém rozhovoru Zendaya povídá o úžasné zpěvačce Demi Lovato. Oba dva rozhovory najdete TADY. Pište v komentářích.

Scany z BRAVO magazine-Zendaya

29. května 2013 v 16:20 | Annie-Anny
Objevily se dva scany z polského BRAVA, kde měla dvakrát fotku i Zendaya. Vybrali
ÚŽASNÉ fotky. Pište v komentářích:).
image host image host

Personal Photos #85-Bella

29. května 2013 v 16:10 | Annie-Anny
Bella zveřejnila osobní fotky na instagramu i na twittru, ale já bohužel z instagramu fotky ukládat neumím a twitter mi nejde:( Takže nebudou, ale jsou!:) Takže kdyby někdo chtěl ty fotky vidět můžete se podívat na instagram Belly TADY. Pište v komentářích.
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter