Červen 2013

Info o příštích týdnech. Jak to bude?

30. června 2013 v 14:17 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, ahoj:) Už jsem Vám to jednou psala, ale radši vám to napíšu znovu:D Takže, zítra odjíždímě k babičce, kde mám po celý týden (kromě víkendu) příměstský tábor. Takže se ozvu až příští víkend. Na další víkend tam za námi přijede mamka a to tu možná budu i v průběhu týdne a ještě další týden potom mám další příměstský tábor (pořád u babičky). A potom se jede domů a doma určitě všechno dopřidám. Potom asi bude krátký hiatus, protože odjíždíme do Rokytnic, potom jsme zase týden tady a na konci srpna jedeme do Chorvatska a mám soustředění s volejbalem. Takže, prostě budu tu! Hlavně o víkendech:D. Také jste si mohli všimnout nového layoutu. A kdybyste chtěli můžete mi prosím vyplnit nějaké otázky ohledně prázdnin do komentářů:) Pište v komentářích.

Otázky-prosím vyplnte do komentářů:
1) těšili jste se na prázdniny?
2) kam jedete a na co se nejvíc těšíte?
3) jak jste spokojeni se svým vysvědčením?
4) jaký je momentálně váš nejoblíbenější film?
5) jaká je momentálně tvá oblíbená barva?
6) líbí se ti můj blog? Co by jsi pozměnil?
Moc děkuju, za odpovědi:)

Personal Photos #105-Bella, media pictures

30. června 2013 v 13:59 | Annie-Anny
Tyhle fotky jsem sice neobjevila na Instagramu ani twittru Belly, ale našla jsem je TADY. Strašně se mi tyto fotky líbí!:) A byly označené jako "Media pictures from FB, Instagram, Twitter". Takže jsem je zařadila do osobních fotek, protože Bella dnes nezveřejnila žádné. Nejvíc se mi líbí asi ta třetí!:D Ale všechny jsou krásné;) Pište v komentářích.
image host image host image host

Past Layout

30. června 2013 v 13:54 | Annie-Anny |  Layouts
S kým:Bella Thorne and Zendaya-candids fotky
Od koho:T-e-r-d-a
Spokojenost:99%
Popisek:ÁÁÁ, je DOKONALÝ!:) Strašně se mi líbí, jak upravila fotky a strašně děkuju! Takovéto layouty tu budou asi častěji, protože jsem u T-e-r-d-y ve wardrobe. Moc se mi líbí!
Od kdy:30.6.2013
Do kdy:???

Personal Photos #114-Daya

30. června 2013 v 13:46 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila čtyři krásné osobní fotky. Ta třetí je koláž fotek z akce, kde byla Zendaya předevčírem (ještě nevím jaká, ale dopřidám:D). Zendaye to na těch fotkách moc sluší!:) První a poslední jsou z Zendayiného oficiálního mobli a ostatní dvě z neoficiálního:) Pište v komentářích.
image host image host image host image host

Zendaya to Appear at the Marin Coutry Fair

29. června 2013 v 19:30 | Annie-Anny
.ZENDAYA VYSTOUPÍ NA MARIN COUTRY FAIR.
Objevila se informace, že Zendaya vystoupí na 72'st Marin Coutry Fair! Tato akce se bude konat 5.července a můžete si také koupit lístky (odkaz dám pod článek). Je to taková show ohňostroje, zábava, koncerty...STRAŠNĚ RÁDA BYCH TAM ŠLA!!:) Mám z toho strašnou radost!:) Akorát je to v Americe, ale kdyby přece jen někdo šel, lístky koupíte ZDE. Ale doufám, že Zendaya bude mít ještě nějaký jiný koncert, na který bych mohla jít:D Pište v komentářích.

.LÍSTKY V PRODEJI ZDE.


Personal Photos #113-Daya

29. června 2013 v 19:23 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila strašně moc osobních fotek! Byla na nějaké akci (bohužel jsem ještě nezjistila kde, ale určo dopřidám), ale mně se nejvíc líbí ty "stylové" fotky, kde má Zendaya nějaký top a je vyfocený:) Daye to na těch fotkách moc sluší, líbí se mi, jak má udělané vlasy! Pište v komentářích.
image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella about Zendaya's song "Replay"

29. června 2013 v 19:18 | Annie-Anny
Bella Thorne Pictures Zendaya Coleman Pictures
Objevila se pro mě skvělá zpráva! Bella řekla několik krásných slov ohledně Zendayiného songu "Replay". Strašně mě to potešilo, protože asi jak víte, jsou to mé nejoblíbenější hvězdy!:D Přidávám ten tweet, který Bella napsala anglicky. Pište v komentářích.

Gonna be honest…I've heard Zendaya's song Replay a while ago and it is so GOOD. I can't wait for it to release.

Vysvědčení! Prázdniny.

28. června 2013 v 10:09 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, dnes jsem tu brzo, protože jsme měli jen do devíti. Ano, vysvědčení a PRÁZDNINY jsou TU! Strašně se na prázdniny těším, protože...nemusím brzo vstávat, můžu být vzhůru, jak dlouho chci, nemusím se učit...!! A co vy? Těšíte se na prázdniny? Pojedete někam? Já tu budu tento víkend a potom o víkendech, protože mám příměstské tábory u babičky, takže mě tu čekejte o víkendech po dobu tří týdnů. Potom tu budu tak týden přidávat a budu tu pořád. Pak jedeme do Rokytnic a do Chorvatska, takže to tu asi nebudu, ale nebojte hiatus vám přesně určím:) Takže teď tu budu o víkendech;). Navíc se těším i jak skončí prázdniny, protože potom mám NAROZENINY!! Od září už začnu zase poctivě a každý den přidávat:) Tak si všichni užijte prázdniny! Ale ať se Vám nic nestane!!:D
Zítra jdeme ještě s kámoškou nakupovat do drogerky (laky na nehty) a na to se těším taky strašně moc!:)
Na co se těšíte vy?? Jak strávíte prázdniny? Pište v komentářích.

Zendaya-Replay promo

28. června 2013 v 9:51 | Annie-Anny
Objevila se první promo fotka k Zendayinému novému songu "Replay". Strašně moc se mi líbí a jsem strašně ráda, že už se objevila. Bohužel, Replay jsme ještě neslyšeli a je možné, že ho uslyšíme až s videoklipem:\. Ta fotka je DOKONALÁ!!
image host

Objevila jsem ještě dvě fotky od fanoušků k nové písni Replay. Je to ÚŽASNÉ!:D
image host image host

Personal Photos #112-Daya

28. června 2013 v 9:45 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila dnes dvě osobní fotky. Ta druhá je promo fotka ke klipu Replay. Ještě na to udělám samostatný článek:). Ta první jsou "trendy" na twittru, kde je i Zendaya a Replay. Pište v komentářích.
image host image host
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter