Červenec 2013

Novinky nejsou. Maybe HIATUS?

26. července 2013 v 9:56 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, ahoj! Dneska nebyli skoro vůbec žádné novinky, jen dvě osobní fotky a informace, že bude Bella hrát ve filmu. No a dnes je svátek Anny, takže mám svátek, ale v naší rodině se to nepovažuje za nějakou 'velkou událost':D. Dostala jsem od mámy tričko a nažehlovačku s nápisem "A" a půjdeme na "Já padouch 2"! A taky to, že zítra odjíždíme do Rokytnic s bratrancema a tetou a strýcem. Po večerech budeme hrát "Aktivity", na to se moc těším! A příští týden se můžete těšit na fotky z maďarského tábora, jak jsem psala! Ale do té doby dám HIATUS, protože si chci nachvilku odpočinout a v těch Jizerkách (Rokytnice) asi nebude net ani wifina.
Přeji všechno nejlepší k svátku všech Annám (kromě mě:D) a taky Annie!:)
Prosím navštivte můj 'ask.fm' TADY. A můžete se mě ptát.
HIATUS-27.7.-1.8.2013. prosím vynechte mě ze všech kontrol a omluvte mě z obíhání. Dík.

Personal Photos #138-Daya

26. července 2013 v 9:42 | Annie-Anny
Dnes jsou jedinou další novinkou osobní fotky Zendayi. Na t první to Zendaye strašně moc sluší! A ta druhá je taková vtipná, od fanoušků:D. Pište v komentářích.

image host image host

Bella Thorne-new movie "Home Invasion"

26. července 2013 v 9:36 | Annie-Anny
Bella Thorne Bella Thorne Bella Thorne Bella Thorne Bella Thorne
.BELLA THORNE BUDE HRÁT V NOVÉM FILMU "HOME INVASION".
Objevila se úžasná novinka, že Bella Thorne si zahraje v dalším filmu s názvem:"Home Invasion". Bella bude hrát teenagera, Jamie. Moc se těším na fotky i videa z toho filmu!!:) Pište v komentářích.

Bella Thorne reveals her best beauty secrets

25. července 2013 v 11:07 | Annie-Anny
.BELLA THORNE REVEALS HER BEST BEAUTY SECRETS.
Objevil se krátký rozhovor s Bellou, ve kterém odhaluje svoje nejlepší 'beauty' tajemství. Tento rozhovor zveřejnil Teen Vogue magazine a Bella radí, jak to, že má tak lesklé a zdravě vypadající vlasy, jaké rady jí dala její maskérka apod. Podle mě to Belle sluší vždy!:) Pište v komentářích.

What are a couple of your makeup bag essentials?
"A few of my favorites are the Revlon Just Bitten Kissable Lip Stain, CK One Pure Color Lipstick in Dollface, YSL Touché Éclat Foundation, and Flower Extreme Measures Mascara. I always finish off my look with a spritz of Vera Wang Pink Princess."
What's the best beauty advice you've ever gotten?
"My makeup artist, Tonya Brewer, taught me the importance of moisturizing daily. Hydration is a must if you want pretty, dewy skin-which I love."
What's the coolest thing you've learned in the makeup chair?
"Another trick my makeup artist taught me is how to contour the face. It makes you look great from every angle!"
OK, you have to spill: What keeps your hair looking so incredibly shiny?!
"I take Biotin (a B vitamin). It has really helped my hair to grow long and look healthy."
What advice do you wish you could give to your teenage self?
"Don't try to impress people. Always be yourself!"

Personal Photos #137-Daya

25. července 2013 v 11:00 | Annie-Anny
Dnes nejsou skoro vůbec žádné novinky, tak přidávám osobní fotky od Zendayi, které jsem nestihla přidat, nebo jsem je neviděla. Jou tady z této stránky. Zendaye to všude moc sluší!:) Pište v komentářích.

image host image host image host image host image host image host image host image host

Jak je to se mnou?

24. července 2013 v 19:34 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, ahoj!! Doufám, že si užíváte prázdniny, protože já ano, ikdyž mám tu nohu. Pro ty z vás kdo to ještě neví:mám na patě cca. 7 centimetrů odtržené kůže a krvácelo to a mokvá to a (hlavně) bolí to!:( No, ale nějak jsem se dobelhala ke kadeřníkovi a s mámou jsme šli do ZARY a H&M. A protože je v pátek svátek Anny a já jsem Anna (překvapivě:D), tak mi tam máma koupila třičko s nápisem "A" a nažehlovačku s nápisem "A". Mám z toho moc velkou radost!:) Akorát se nemůžu koupat, protože bych si do tý nohy zanesla infekci!:\ No, doufám, že si aspoň vy užíváte prázdniny jak se dá!<3 Annie-Anny.

Celebrity Social Media pics-Bella-01.

24. července 2013 v 19:19 | Annie-Anny
Tuhle takz. 'rubriku' jsem založila proto, že na zimbio u Belly se už asi po několikáté objevily "Social Media pics", chtěla jsem to zařadit do skupiny osobních fotek, ale napadlo mě, že to bude takové zajímavé, když vytvořím další skupinu. Tyto fotky jsou normálně z FB nebo Instagramu, ale já je našla tady, takže mám tu hned dvě. Obě dvě jsou moc krásné!:) Pište v komentářích.

Bella Thorne - Celebrity Social Media Pics

Personal Photos #136-Daya

24. července 2013 v 19:05 | Annie-Anny
Dnes jsem neobjevila žádné osobní fotky od Belly, ale zato dvě krásné od Zendayi. První je z rozhovorů, který Zendaya umožnila:). Těším se až to bude i jako video! Pište v komentářích.

image host image host

Bella Thorne-Unleash'd magazine, scan

23. července 2013 v 19:02 | Annie-Anny
Bella Thorne se objevila na titulní stránce "Unleash'd" magazine. Vybrali tu černobílou fotku, kterou Bella nedávno nafotila pro nový photoshoot. Moc jí to sluší a líbí se mi že ta titulní strana není tak přeplácaná, jako vždy bývá u magazínů:D. Pište v komentářích.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
P.S. Dneska jsme byli na koupališti a nepříjemně jsem si tam strhla kousek kůže a strašně moc to krvácelo!:\ Nemůžu pokrčit patu (protože je to na patě) a nepříjemně to štípe!:'(
Z toho vyplívá, že tady zítra určitě budu, protože s tím ani moc nemůžu chodit...

Zendaya-MTV "10" tops. And Little Mix, Big Time Rush

23. července 2013 v 18:57 | Annie-Anny
Objevilo se video z prudukce MTV, kde vystupují hvězdy jako naše Zendaya, Little Mix a Big Time Rush. Tyto známé skupiny a Zendaya jsou v MTV-ské desítce! Zendaya je tam konkrétně v čas:00:06 a baví se tam o jejím novém singlu "Replay". Pište v komentářích.
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter