Září 2013

Nejede nám wifina, seká se://

30. září 2013 v 16:17 | Annie-Anny
Ahoj! Toto je jen takové malé upozornění, tohle se nám na wifině stává tak jednou za pár týdnů a potom se wifina strašně seká a moc nejede, teď jsem na mobilu, asi ještě oběhnu affs, ale nevím. Zítra už tu budu;) Doufám že to chápete... MOC VÁS PROSÍM O HLASY V SOUTĚŽI, ODKAZ JE V HORNÍM BOXU;) STRAŠNĚ NOC DĚKUJU, ZA VČEREJŠEK PŘIBYLO STRAŠNĚ HLASŮ, PROSÍM POKRAČUJTE!!:) TOTO JE NUTNÉ PŘEČÍST!!! VŠICHNI AFFS!

Bella Thorne-Teen VOGUE Young Hollywood;Party

29. září 2013 v 10:24 | Annie-Anny

Bella Thorne byla 27.září na párty, kterou pořádal 'Teen VOGUE'. Byla tam se svým přítelem Tristanem Klierem. Moc jim to spolu slušelo!:) Fotek je kolem dvaceti a jsou ve skvělé kvalitě a moc pěkné!:) P.S.Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale měla jsem toho vážně dost.

PROSÍM, HLASUJTE PRO MĚ TADY. MOC PROSÍM!


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya-Photos from new Photoshoot//mobli.com

29. září 2013 v 10:09 | Annie-Anny

Objevilo se pár nových fotek z focení nového photoshootu. Fotky jsou sice nekvalitní, ale krásné!:) Zendaya tam krásně pózuje a doufám, že se objeví i na spolehlivějším zdroji než na mobli. Která fotka se Vám nejvíce líbí?

image host image host image host image host image host

Scans from 'FunClub' magazine

29. září 2013 v 10:03 | Annie-Anny

Objevilo se pár nových scanů z polského časopisu/magazínu 'FunClub'. Objevila se tam jak Zendaya tak Bella. Je škoda, že se tak často neobjevují u nás:/ Scany jsou ješte z léta.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos #171-Daya

29. září 2013 v 9:52 | Annie-Anny
Zendaya dnes a ještě včera také zveřejnila docela dost osobních fotek. Ta poslední je upravená z focení nového photoshootu (dopřidám), Zen to na nich moc sluší!:)

image host image host image host image host image host

Personal Photos #150-Bella

29. září 2013 v 9:47 | Annie-Anny
Bella zveřejnila docela dost osobních fotek. Většina je z akce 'Teen VOGUE' (dopřidám). První je fotka Bellina krytu na iPhone s Tristanem. Jak se Vám fotky líbí?

image host image host image host image host image host image host

Pátek je tu! Informace.

27. září 2013 v 17:41 | Annie-Anny
Ahoj, myslím, že všichni máme radost, protože je pátek! Žádné učení, úkoly, vstávání...:D Pro mě tento týden proběhl vcelku v pohodě, dneska jsem psali ještě dva testy, ale dobrý ;). A co vy? Kolik a jakých testů jste psali? My jsme psali z dějáku, matiky, češtiny, zemáku, zkoušení a v pondělí nám navalí fyziku, němčinu a přírodopis!:/ Jak zvládáte školu? Já toho mám teď strašně moc! Volejbal, trénování na zápasy a turnaj sedmých tříd, škola, klavír-těžký
skladby, osobní problémy a blog?:D Potom ještě pomáhat doma, vodit bráchu do školy...:'( No, ale snažím se to zvládat:D Přes víkend chci stihnout strašně moc věcí:D No, nevím no. Jinak teď poslouchám od Seleny Gomez - Birthday. Mějte se hezky a užívejte víkendu! Annie-Anny.

Personal Photos #170-Daya

27. září 2013 v 17:29 | Annie-Anny
Zendaya dnes zveřejnila tři nádherné osobní fotky. Třetí se objevila včera a ty ostatní dvě dnes a jsou ze stejného dne, bohužel se k nim neobjevily ještě žádné candids:/ Zen to na fotkách strašně moc sluší!:) Co myslíte?

image host image host image host

Personal Photos #149-Bella

27. září 2013 v 17:24 | Annie-Anny
Bella dnes zveřejnila jen pár fotek (dvě) a můžete se na ně podívat tady. Dnes přidávám fotky, které už jste možná viděli, ale já je tu nemám, nepřidala jsem je. Belle to na nich moc sluší!:)

image host image host image host image host

Zendaya-In 'Kiss FM' Radio, 25.9.

26. září 2013 v 18:26 | Annie-Anny

Zendaya navštívila 25.9. (včera) rádio 'Kiss.FM'. Vyfotila se s fanoušky, byla v rádiu a objevilo se i docela hodně fotek. Zendaye to moc slušelo!:) Také bych se sní někdy chtěla vyfotit, závidím těm fanouškům! Fotky jsou nekvalitní, ale doufám, že se objeví i hezčí:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter