Říjen 2013

Pište, pište, pište!

31. října 2013 v 14:54 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, tento článke bude jen taková vsuvka! Byla bych moc ráda, aby se Vám můj blog a články líbily a proto bych byla ráda, kdybyste mi napsali své názory. Máte nějaké téma a chtěli byste abych o tom napsala článek? Chcete poradit? Nevíte si s něčím rady? Pište na můj blogový e-mail:na-parket-cz@seznam.cz! Zatím jsem dostala jen jeden e-mail a na ten už jsem článek udělala. Navíc k článku napíšu Vaši adresu blogu, takže je to taková malá reklama! Byla bych ráda kdybyste mi napsali nějaké tipy, protože bych založila rubriku, ale myslím, že kvůli jednomu e-mailu to nebudu zakládat. Tak prosím pište!:) Budu moc ráda! Články bych si rozdělila tak, že by jeden den v týdnu byl právě článek, který jste si vy zvolily, ale zatím těch nápadů a e-mailů přišlo málo:/ Můžete mi napsat i více e-mailů, fantazií se meze nekladou! Děkuju za každý poslaný e-mail. Annie-Anny.

na-parket-cz@seznam.cz


Rocket Volume Express mascara-Recenze

30. října 2013 v 15:11 | Annie-Anny |  Recenze

Vítám Vás u dnešního článku, který bude první recenze! Tento produkt je teď v České Republice hodně oblíbený a myslím, že ho zná skoro každý. Doufám, že se Vám bude článek líbit a že si z toho třeba něco odnesete, nebo si koupíte právě tuto skvělou řasenku!:)

Produkt: Řasenka
Firma: Maybelline NEW YORK
Název produktu: Rocket Volume Express
Cena (u nás): 120-299,-Kč

Liebster Blog Award-TAG

29. října 2013 v 11:04 | Annie-Anny |  TAG

Ahoj, Vítám Vás u dnešního článku, kterej bude TAGovej. Na blog.cz se nedávno rozrostl hit, tagování, za což jsem moc ráda! Jestli nevíte, co je to TAG, tak na YT je toho spousta, ale myslím, že už to ani nemusím říkat. Už asi tři lidi mě nominovali, ale já to budu přidávat postupně. Jako první mě nominovala Lilly Love.

!Pravidla!
- Napíšeš o sobě 10 faktů
- Odpovíš na otázky, které ti položil ten, co tě nominoval
- Nominuješ dalších 5 lidí
- Dáš jim 10 otázek
- Napíšeš jim na blog, že jsi je nominovala

Mé idoly, celebrity.

27. října 2013 v 16:50 | Annie-Anny

Ahoj, všechny Vás vítám u tohoto článku a tím Vás chci popřát příjemné podzimní prázdniny. Doufám, že Vás článek zaujme a že si ho celý přečtete, protože mi dal hodně práce.
Jedna holčina mi napsala na e-mail (na-parket-cz@seznam.cz), že by si chtěla přečíst něco o mých oblíbených celebrit, idolech. Tak jí vyhovím:) Mé idoly najdete v celém článku.

Nové zaměření blogu +info!

25. října 2013 v 17:42 | Annie-Anny |  Blog
Strašně se Vám omlouvám, ale blbne mi počítač. Nesmím ho zapínat, protože by to bylo ještě horší. A navíc se mi vůbec nechce přidávat o Belle a Zen. Už mě fanblog nebaví, nebaví mě hledat pořád ty stejné informace atd.:/ Takže blog zůstává a je o VŠEM!:) Kosmetika, recenze, oblečení, filmy, knihy... atd. Články budou v těchto dnech:úterý, pátek, neděle. Doufám, že se Vám články budou líbit a budou delší a propracovanější. Doufám, že se Vám toto rozdělení bude líbit, protože vám budu mít zase chuť blogovat!!!:) Annie-Anny.

Novinky +nové psaní článků-aktivita!!!

22. října 2013 v 11:34 | Annie-Anny |  Blog
Ahoj, dlouho jsem tady nebyla a vymyslela jsem způsob psaní článků, aby mě to bavilo!:) Doufám, že to bude bavit i vás a mám všechno pěkně rozdělené na každý den, tak abych to stíhala!:) Od zítřka bude tento systém fungovat aktivně!!:) Doufám, že se Vám to bude líbit a že už budu konečně po malé pauze znovu aktivní!:D
Vždy budu přidávat všechno v ten den, jak o Belle tak o Zen.
Pondělí: Personal Photos/Osobní fotky
Úterý: Candids/Fotky z ulic, většinou nekvalitní
Středa: Project, movies, posters/Projekty, natáčení filmů, různé plakáty
Čtvrtek: Appearances/Fotky z koberců, oficiální události
Pátek: Scany/Fotky z časopisů, většinou nekvalitní

Sobota: MOJE KECY
Neděle: MOJE KECY

Zendaya Coleman-Visits Planet Hollywood, 14.10.

18. října 2013 v 18:33 | Annie-Anny

Zendaya 14.října navštívila 'Planet Hollywood'. Moc jí to slušelo!:) Nejspíš reprezentovala/prezentovala své nové album 'ZENDAYA'. Jak se Vám líbil její outfit?

P.S.JSEM ZPĚT!!! UŽ NÁM JEDE I WIFINA (DOUFÁM) A CHCE SE MI NA BLOG!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya-ATTENDS A MEETING IN NEW YORK CITY, 15.10.

18. října 2013 v 18:28 | Annie-Anny
Objevilo se pár krásných fotek, kde má na sobě Zen dokonalé šaty!:)

image host image host image host image host image host image host image host image host


Zendaya-Out In New York City, 13.10.

18. října 2013 v 18:25 | Annie-Anny
image host image host image host image host image host image host image host image host
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter