Říjen 2013

NEJDE NÁM WIFINA!!

15. října 2013 v 11:19 | Annie-Anny
Strašně se Vám omlouvám, už mám zase chuť blogovat, ale nejede nám net. Skype jo, ale internet nejede!!:( Doufám, že by to mohlo být do pátku...:/ Je mi to líto. Prosím omluvte mě z kontrol a obíhání...mrzí mě to. Doufám, že si mě nesmažete..:/ Píšu ze školy z informatiky. Doufám, že to chápete, jak to bude opravené, tak se Vám ozvu. Do té doby nemůžu blogovat..!!
Vydržte to, prosím...:/ MÁM VÁS RÁDA, NIKDY NECHCI SKOONČIT!:(
Annie-Anny

What's up?? Maybe END?

11. října 2013 v 18:48 | Annie-Anny

Už nevím jak dál... vůbec mě to k blogu netáhne. Musela jsem se donutit, abych napsala tento článek. Nevím, možná skončím...:'( Ale já nechci! Poslední tři dny jsem kašlala na affs a na blog úplně. Radši si píšu s maďarskými kamarádkami nebo se koukám na videa nebo jsem na asku, prostě na blog už se tak netěším jako to bývalo. Nevím, asi jsem z toho vyrostla, nicméně, MOŽNÁ BUDE NÁBĚR SPOLUADMINEK! No, jdu s tím oběhnout affs. Hele já nevím, možná je to nějaká krize nebo nevím. Tohle je jenom takový informační článek, abyste věděli, proč jsem tu nebyla:'( Annie-Anny.

Personal Photos #159-Bella, Birthday Party, News!

10. října 2013 v 18:46 | Annie-Anny

Bella slavila v úterý narozeniny, své šestnáctiny. A teď se objevilo hodně fotek, jak osobních, tak z oslavy atd. Tak je všechny přidám do tohoto článku:) Bella byla skvělá, měla na oslavě krásné šaty, dort, prostě vše, a ty krásné blahopřání od jejího bratra, mámy, Zendayi!:) Doufám, že si Bella svůj den užila! Už je jí 16, toto tak letí..:)

Nějaké nové a staré osobní fotky:
image host image host image host image host image host image host

Fotky z narozeninové oslavy:
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Přání k narozeninám od Belliiných nejbližších!

Remy Thorne - Bellin bratr
goigng to @bellathorne dinner !!! Happy bday lil noobie

Tristan Klier - Bellin přítel
happy birthday bells.i love you so much and thank you for everything you've done for and for always having my back. Some of the most fun time I've had have been with you. So many great memories freezing our toes of in the Lake Tahoe mountains and creating a tribal party into a turn up in South Africa.You've seen my at my best and my worst and I'm so thankful for you @bellathorne

Zendaya Coleman - Bellina kamarádka, kolegyně v SIU
happy bday to my beautiful lil sister @bellathorne I love you more than ever we've been trought so much together! (Thann rhymed)Can't believe your lil but is 16!!! What??!! Hope you've had a fantastic day!
image host

Objevila se nová fotka z photoshootu!:) Belle to tam moc slušelo!
image host

Personal Photos #176-Daya

10. října 2013 v 18:15 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila zase veliké množství osobních fotek, moc jí to všude sluší!:) Jak jsem viděla, tak byla v Hollywoodu!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Scany z BRAVO magazine, 21/2013

10. října 2013 v 18:11 | Annie-Anny
Nějaké nové scany z polského BRAVA.

image host image host image host image host


Zendaya-FLZ in Tampa, Florida, 4.10.

10. října 2013 v 18:04 | Annie-Anny

Zendaya byla 4.října na Floridě v pořadu 'FLZ' v Tampě. Moc jí to slušelo!:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya-Photos with fans. 03

10. října 2013 v 17:58 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila pár fotek s fanoušky! Také bych se sní chtěla takhle vyfotit, Zen i fanouškům to moc sluší a můžete si všimnout, že Zendaya je autě a fanoušci nejspíš přišli k autu!:D

image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne-WallFlower Jeans;Girls Night Out

8. října 2013 v 16:06 | Annie-Anny

Bella Thorne byla se svojí sestrou Kaili Thorne 7.září (včera) na akci, kterou pořádá kampaň 'WallFlower Jeans', pro kterou je Bella tváří. Bella se tam vyfotila s fanoušky, lidmi a můžete se všimnout, že tam byli skoro jen dívky a ženy, protože název té akce je 'Girls Night Out'. Belle i její sestře to moc slušelo!:) Líbí se mi jejich jednoduché outfity!:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya-Bottle You Up//Acoustic version

8. října 2013 v 15:55 | Annie-Anny
Zendaya nazpívala v acoustické verzi již píseň 'Replay'. Teď se objevila i písnička 'Bottle You Up'!:) Je taky skvělá, ale podle mě jsou lepší v té originální verzi. Zendayina sukně je opravdu zajímavá, moc se mi líbí!:) Líbí se Vám její outfit a acoustická verze písničky?

Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter