Říjen 2013

SIU season3-Loyal It Up//Screencaptures

8. října 2013 v 15:52 | Annie-Anny

Nedávno jsem přidávala clip k dílu 'Loyal It Up' a teď jsou tu i fotky/screencaptures. Holkám to na nich moc sluší, těším se na to, až to bude i u nás!:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos #175-Daya

8. října 2013 v 15:36 | Annie-Anny
Zendaya zveřejnila vážně hodně osoních fotek. Nevím, co bych k tomu ještě napsala, protože všechny jsou naprosto dokonalé!:) Na desáté fotce můžete vidět na obrazovce, že Zendaya zpívala, myslím, že to bylo něco jako když zpívala hymnu na fotbale!;)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos #158-Bella

8. října 2013 v 15:30 | Annie-Anny
Bella zveřejnila několik osobních fotek. Tento týden a minulý týden bylo hodně osobek, takže jsou ještě nějaké, které už jsem viděla, ale až teď je přidávám:) Na té druhé fotce to Belle strašně moc sluší a je to prý její halloweenský outfit!:) Ta pátá je s její sestrou Kaili Thorne.

image host image host image host image host image host

Ask me!

6. října 2013 v 15:00 | Annie-Anny
Ahoj, dnešní článek bude zase trošku jiný. Hodně blogů má takz. článek 'Ask me', kde do komentářů píšete otázky a já Vám na ně do komentářů odpovídám. Na některé neodpovím, pokud budou moc osobní:) Myslím, že nemusím vysvětlovat, co máte dělat. Pokud se mě chcete na něco zeptat (buď z blogového světa, nebo na mě) můžete do komentářů!:) Já odpovídám taky do komentářů! Doufám, že se aspoň někdo na něco zeptá. Tento článek je jen takový doplňovací, abych tu měla taky ten článek 'ask me'.
Shape by:art-graphics.

Bella Thorne-Hollywood Hot List Party, 3.10.

5. října 2013 v 17:33 | Annie-Anny

Bella Thorne byla 3.října na Hollywoodské párty v Californii. Byla tam se svou sestrou Kaili Thorne, se kterou má také pár fotek. Belle i Kaili to strašně moc slušelo, líbí se mi Bellin 'zlatý outfit'. A musím říct, že Belle to slušelo (podle mě) víc než Kaili. Líbí se Vám Bellin outfit? Objevila se hromada kvalitních fotek. Myslím, že kolem čtyřiceti!:)

Soutěž na blogu B-A skončila, nepostoupila jsem:/ Moc Vám děkuju za všechny hlasy!
VIDEO NA NAROZENINY BELLY JE HOTOVÉ, VÍCE INFO. V CELÝCH ČLÁNCÍCH!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Zendaya-B96 Chicago, 30.9.

5. října 2013 v 17:19 | Annie-Anny

Zendaya byla 30.září v pořadu B96 Chicago! Zpívala tam a udělala i rozhovor. Navíc se tam také vyfotila s fanoušky, což je úžasné!:) Také bych se s ní chtěla jednou vyfotit. Zen to moc sluší!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

S fanoušky:
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

SIU season3-Haunt It Up!//Clip, pictures

5. října 2013 v 17:06 | Annie-Anny
Objevil se nový clip (ukázka z dílu) a dvě fotky z nového dílu Shake It Up-'Haunt It Up'. Holky tam vypadají hodně vtipně!:D Moc se těším na tento díl! Promiňte, že jsem nepřidala úvodní fotku.

image host image hostZendaya Guest Stars on America's Next TopModels//Video

5. října 2013 v 16:58 | Annie-Anny
Je to už celkem dávno, co jsem přidávala fotky se Zendayou z 'America's Next TopModels'. Teď se objevilo i video;)


The Story of ZENDAYA//Part 2, 3

5. října 2013 v 16:55 | Annie-Anny
Objevil se druhý a třetí part/díl k videu 'The Story of ZENDAYA':).
Druhý:


Třetí:


Personal Photos #174-Daya

5. října 2013 v 16:47 | Annie-Anny
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter