Listopad 2013

Kosmetika - Maybelline NEW YORK

30. listopadu 2013 v 15:32 | Annie...♥ |  Kosmetika

Ahoj vítám všechny u dnešního článku! Teď budou články víc a víc a čekejte hodně témat a článků, protože toho mám ještě hodně v plánu. V dnešním článku se seznámíme (no, myslím, že nepotřebujete seznamovat, většina tuto značku zná) se značkou 'MaybellineNEW YORK. Doufám, že se Vám bude článek líbit a pokud máte nějaký dotaz nebo něco k proclení určitě mi napište dolů do komentářů nebo na nějaký můj e-mail, ask atd. Kontakty na mě píši vždy dolů na konec článku :)

My life - Post of the day 28.11.

28. listopadu 2013 v 18:48 | Annie...♥ |  My life - Ranní posty

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se, že budu psát něco ze svého života a budou to takzv. "denní posty". Napíšu vám, co jsem měla za rozvrh a co jak a co se stalo ten den a tak :)

♥ Ráno ♥
Ano, jako vždycky jsem nestíhala-.- Ne, že bych nevstala, vstala jsem už v 6:15, ale ještě jsem hrála hru, protože jsem myslela, že mám hodně času a vysoukala jsem se z postele až v 6:35, což je hodně blbej čas-.- Samozřejmě jsem jako vždy nevyřešila problém, co na sebe, tak jsem na sebe dala jen nějakou mikinu, protože jen v tričku by jste v naší škole umrzli... školník totiž nezapíná topení, nebo zapíná, ale děsně minimálně-.-
...

Velká blogová soutěž na na-parket-cz!;Přihlášení

21. listopadu 2013 v 16:40 | Annie-Anny |  Soutěže
Ahoj, všechny Vás vítám u takového "bonusového" článku! Řekla jsem si, že bych mohla uspořádat nějakou velkou soutěž! Nepůjde tu o čas, nebudou to žádné honičky, nebo tak něco, toho se vůbec nemusíte bát. Taky se nemusíte bát, že teď na Vánoce je toho hodně, já toho mám taky hodně, takže nebudu taková, že:"No pokud to nedoděláš, tak já tě vyřazuju...!" To vážně ne!:D P.S.Moc Vás prosím zapište se!:) První kolo by bylo stejně nebylo hned.
O čem soutěž bude?:
Jde o to, že vždy na týden (či dva) zadám téma a vy na to budete muset napsat krátký článek. Nechci žádné slohovky, jen krátký článek, ale zase, aby to nebylo jen pět vět. Potom bude vyhodnocení, já si všechny práce přečtu, udělám bodové hodnocení a oboduju to! Ten kdo bude mít nejméňe bodů, vypadává. Nebudu se koukat na to, jak vypadá dotyčného blog, bude to jen o vaší práci:) Body se z každého kola budou sčítat.
Jak dlouho soutěž bude?:
Myslím, že budou 4 kola a každé kolo je tak na 2-3 týdny, takže je to opravdu "VELKÁ SOUTĚŽ" nebo spíš "DLOUHÁ SOUTĚŽ"! Samozřejmě, pokud někdo bude zrovna na horách nebo někde, dopíše si to:) Není to žádná rychlovka, nemám moc takové rychlé soutěže ráda, bude to jen o vašem talentu:)
Jak se můžu zapsat?:
Vyplň přihlášku do komentářů a já se ti ozvu na e-mail, kdy soutěž začne a podrobné info:)
Nemusíte se vůbec bát, že byste se něco přeslechli, každému to budu psát na e-mail.
1) Přezdívka + Blog
2) E-mail (NUTNÝ!)
Co můžu vyhrát?:
1.místo: Fotka s věnováním, moje kresba (zvolíš si ty, co budu malovat), reklama na měsíc
2.místo: Fotka s věnováním, moje kresba (já určím, co namaluju), reklama na 2 týdny
3.místo: Moje kresba (zvolíš si ty, co budu malovat), reklama na 1 týden
Moc Vás prosím, abyste se zapojili, udělali byste mi velkou radost! Doufám, že se někdo zapíše, protože mi to dalo dost práce a nechci, aby to k ničemu nebylo. PROSÍM!

xoxo, Annie...♥
-Kontakty na mě-
E-mail:na-parket-cz@seznam.cz
Twitter:@Annie_Zellarina
Ask.fm:annieannyblog
Snapchat:xoxoanus
Máte nějaké téma a chcete, abych o tom napsala? Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit? Všechny dotazy, nápady a různé další věci posílejte na e-mail:na-parket-c@seznam.cz!

Essence Blushes/Essence tvářenky - Recenze

19. listopadu 2013 v 15:59 | Annie-Anny |  Recenze
Vítám Vás u dnešního článku, který bude o tvářenkách značky essence. Essence vyrábí mnoho tvářenek, různé kolekce, limitované edice, pěnové tvářenky a další... V tomhle článku bych se na (skoro) všechny tvářenky essence vrhla!:) Doufám, že se Vám bude článek líbit a že vám třeba nějakou tvářenku doporučím. Pokud už máte nějakou tvářenku (jak essence, tak jinou), tak mi určitě napište do komentářů, jak jste s ní spokojeni a jak funguje, prostě takové informace, pokud budete chtít.
P.S. Ještě bych Vám chtěla napsat, takhle na úvod, že essence dělá každý čtvrt rok výprodej v Praze. Nejbližží je 7.-8.12. Já jsem se tam chtěla jít, ale nakonec nepůjdu, pokud budete chtít nějaké další informace, napište mi buď dole do komentářů, nebo na e-mail nebo na jiné internetové stránky, které dávám vždy dole, na konec článku!:) Více v celých článcích!

Fashion | Running Late Hairstyles

17. listopadu 2013 v 16:49 | Annie-Anny |  Kosmetika
Vítám Vás u dnešního článku, který bude takový tip na tři rychlé účesy 'když nestíháte'!:) Doufám, že se Vám bude článek líbit a jdeme hned na to!:)

Také sledujete youtube videa na různé make-upy, účesy a outfity? Jestli ano, měli byste znát tuto skvělou youtuberku-Luxy Hair, která přidává videa jen o účesech. Tohle její video jsou tři účesy 'když nestíháte'. Všechny tři účesy jsou velice jednoduché a ikdyž nejste američani, určitě jí porozumíte!:) Já osobně jsem zkusila všechny tři a všechny jsou vhodné do školy, na nějakou oslavu či jinou událost. Určitě se na video podívejte, stojí to za to!


Ask.fm | Ptejte se!

10. listopadu 2013 v 18:09 | Annie-Anny
Ahoj, Vítám Vás u dnešního článku, jen bych Vám chtěla oznámit, že se všemi otázkami se na mě můžete obrátit na ask.fm. Už jsem psala několik článků, ale mě prostě strašně baví odpovídat, takže:D No, byla bych moc ráda, kdybyste mi tam hodili pár otázek:) Vážně mě strašně baví odpovídat na vaše dotazy a byla bych ráda, kdybyste můj ask navštívily:) Děkuju!:)

TADY, MŮJ ASK.FM


Moje oblíbené na YT | Teri Blitzen

6. listopadu 2013 v 19:34 | Annie-Anny |  Internetové stránky
Ahoj Vítám Vás u dnešního článku! Rozhodla jsem se, že jednou za měsíc Vám představím nějakou svou oblíbenou youtuberku. A že jich bude, ale jako první mám tu 'Teri Blitzen'. Kdo ji znáte určitě mi napište do komentářů, kdo ji neznají tak si právě toto můžou přečíst a třeba ji začít sledovat!:)
Na fotce je právě Teri Blitzen.

Mé nové plány +nové klikačky

3. listopadu 2013 v 16:52 | Annie-Anny
Ahoj, dnešní článek jsem slíbila Lilly Love, že bude taková 'recenze' na nějakou celebritu, ale protože už bych to nestihla a ještě se musím učit, tak Vám jen napíšu něco o mých plánech o konce roku atd:) Doufám, že se Vám tento krátký článek bude líbit!Jestli něčemu nebudete rozumět, určitě se mě zeptejte do komentářů nebo na nějaké kontakty!

Zaprvé!
Chtěla bych ještě do konce tohoto roku jít na výprodej essence, který se koná vždy v Praze! Pokud o tom chcete vědět nějaké další info, zeptejte se do komentářů!:)

Zadruhé!
Chci si objednat buď 'Nailbox, Senzabox nebo Ladybox', ale moc nevím jaký. Jestli někdo znáte toto, tak mi napište. Nebo jestli jste to měli již objednané!:)

+NOVÉ KLIKAČKY OD -moniky-!!!
Řekla jsem si, že když je blog o něčem jiném, tak přece nemůžu mít na blogu pořád stejné klikačky (klikací ikonky), tak mi monika udělala dvě úplně překrásné!:) Děkuju!
____________________________________________________________
Máte nějaké téma a chcete, abych o tom napsala? Nevíte si s něčím rady? Chcete poradit? Všechny dotazy, nápady a různé další věci posílejte na e-mail:na-parket-cz@seznam.cz
____________________________________________________
E-mail:na-parket-cz@seznam.cz
Twitter:Annie_Zellarina
Ask.fm:annieannyblogNákupy a Novinky! | Říjen

2. listopadu 2013 v 11:26 | Annie-Anny |  Nákupy a Novinky

Ahoj, vítám Vás u dnešního článku! Rozhodla jsem se, že vždycky za každý měsíc udělám, co jsem si koupila atd. Tentokrát to bude za měsíc říjen:) Za měsíc listopad to bude až někdy na konci listopadu! Doufám, že se Vám budou takovéhle články líbit a určitě mi zanechte svůj názor dole v komentářích, nebo na e-mailu:)
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter