Leden 2014

Rozhovor nebude... omluva!

31. ledna 2014 v 16:05 | Annie...♥ |  Blog
Ahoj všem! Dnes měl být rozhovor, ale zase nebude. Měl být s Nonsiie, ale ani po dvou týdnech mi neodpověděla na e-mail a přitom slíbila, že to bude hotové. No, příště už rozhovor snad bude. Ještě jednou se Vám moc omlouvám. Chcete abych dělala rozhovory i s vámi? Jako blogery? Pokud máte zájem, aby to bylo na mém blogu, tak mi prosím napište na e-mail, že chcete abych s vámi udělala rozhovor. Budu ráda. Užijte si volno, mějte se hezky a zatím pa!:)
xoxo, Annie...♥

(BTW: Jsem u babičky a ještě přednastavím článek na neděli. O počítač je tu nouze, takže se omlouvám, že tu zítra asi nebudu, ale uvvidím. A příští neděli se můžete těšit na haul! Dnes jsem byla v dmku, takže jdu vyzkoušet nové produkty!)

Jak si oragnizuji čas na blog?

29. ledna 2014 v 19:24 | Annie...♥ |  My life
Ahoj všem! Dnes to nebude jak jste již zvyklí, post of the day, ale bude to taky něco z mého života! Bude to článek o tom, jak si přednastavuju články, jaké články si dopředu plánuji, kam si to píši a tak. Je to tip hlavně pro Vás, pokud máte ve článcích a v blogu bordel, tak se můžete ispirovat a třeba si to zapisovat tak jako já!:) Doufám, že se Vám bude článek líbit a určitě mi napište do komentářů, jestli máte radši 'post of the day', nebo byste chtěli víc takových delších a propracovanějších článků o mě. Děkuju :)
(EDITORIAL BY:-monika-)

Alverde značka - Recenze

28. ledna 2014 v 19:46 | Annie...♥ |  Recenze

Ahoj všem! Zase jsem nestihla nafotit fotky, protože tohle úterý je vážně plný a nemám vůbec čas, takže tu dnes bude recenze na přírodní značku, kterou mám strašně moc ráda!:) Je to značka alverde. Doufám, že se Vám bude recenze líbit a že si ji rádi přečtete!

Produkt: -
Firma: Alverde
Název produktu: -
Cena: -

Návštěvnost 0.1

27. ledna 2014 v 17:37 | Annie...♥ |  Návštěvnost

Přidávám návštěvnost! Rozhodla jsem se ji od teď počítat znova a znova ji každé pondělí přidávat! Děkuju Vám moc za každou návštěvu, cenním si toho! Mám Vás ráda!:)
xoxo, Annie...♥

Navstevnost za minuly tyden (20.1. 2014 - 26.1. 2014) je:
Pondeli: 38
Utery: 44
Streda: 25
Ctvrtek: 18
Patek: 28
Sobota: 44
Nedele: 32

Celkem: 229Moje začátky na blogu...

25. ledna 2014 v 17:50 | Annie...♥ |  Blog

Ahoj všem! Jako první bych se Vám chtěla strašně moc omluvit, že nebyl včera rozhovor. Čekala jsem až mi osoba odepíše na e-mail a dnes se ozvala, že se taky omlouvá, že to nestihla, takže rozhovor bude příští pátek a já už teď plánuju s kým bude ten popříští!:) A chtěla jsem Vám to vynahradit tímto článek:'Jak jsem začínala blogovat'.

Když jsem si zakládala blog, vůbec jsem nepomyslela na to, že by mohl mít takovouto návštěvnost a že by někoho moje články bavili. Zakládala jsem si ho proto, že mě to strašně bavilo (baví!). Bylo mi jedno, že mám u článků jeden komentář, bylo mi jedno, že jsem neměla layout, toplist. Strašně mě bavilo psát a potom se na to zase dívat, jako, že 'tohle jsem napsala já'!:D A teď mě to baví ještě víc, protože vím, že si tohle asi čtete a baví vás to!
so-personal: everything personal♡
Když jsem měla blog o Belle a o Zen, strašně mě to bavilo, ale teď jsem z každé návštěvy ještě víc a víc ráda. Protože když mi tu přibyl komentář ohledně Belly nebo Zen, bylo to většinou 'Belle to moc slušelo', ale teď píšu články já a tak mě těší ještě víc, když někdo napíše komentář týkající se článku, když mám velkou návštěvnost, když mi někdo napíše na e-mail. Cením si toho a moc to pro mě znamená! Hlavně mě nejvíc dojaly krásné komentáře u kontroly a náběru affs, že vás baví číst moje články atd. Jsem ráda, za každou návštěvu, každý dlouhý, smysluplný a článku týkající se komentář! Jsem ráda za každou otázku na ask.fm, každý e-mail a snažím se na vše odpovídat. Vím, že číst dlouhé články není až tak záživné jako se kouknout na video na YT, ale jsem přesto ráda, že jsem chodíte!:) Děkuju Vám za všechno!
TOPlist
xoxo, Annie...♥

My life - Post of the day 22.1.2014.

22. ledna 2014 v 17:50 | Annie...♥ |  My life
so-personal: my blog is full of crap that will cure your boredom ;)
Ahoj všem! Dnes je středa takže tu bude zase něco z mého života! Neboli rubrika 'My life' a s ní denní post. Ještě na úvod bych chtěla říct, že dnes jsem blog graficky 'zhezčila', aby se Vám tady hezky četlo a aby to tady působilo hezčím dojmem. Doufám, že se Vám to líbí:) Ale teď už k postu.

♥ Ráno ♥
Asi ani nemusím zmiňovat, že se mi nechtělo vstávat. Každý to zná, zazvoní budík a vy ho vypnetě a v klidu spíte dál až vás někdo s trhnutím neprobudí. Dnes jsem tak trošku nestíhala...ale nakonec to dobře dopadlo a vše jsem zvládla!:) Hurah...!!

Novoroční kontrola a NÁBĚR NOVÝCH AFFS!

20. ledna 2014 v 12:00 | Annie...♥ |  Blog

Ahoj, dnes tu nebude žádné vykecávání. Dnešní článek bude kontrola affs! Omlouvám se úterní recenze asi nebude, nemám nafocené fotky a chtěla jsem je nafotit venku. No, vím, že když jsem změnila téma blogu už sem tolik návštěvníků nechodí, protože každého nebaví číst moje dlouhé články a mě to mrzí, protože s nimi mám hodně práce. No, nicméně TEĎ BUDU OBÍHAT AFFS (SKORO) KAŽDÝ DEN! Takže doufám, že se stará a I NOVÁ affs zapíšou!:)

Stará: 1. Přezdívka + Blog
2. Jak často obíháš?
3. Jaké články tě baví nejvíc?

Nová: 1. Přezdívka + Blog
2. Jak často budeš obíhat?
3. Jaké články tě budou nejvíce bavit?

PRAVIDLA!
Nebudeš pomlouvat můj blog!
Musíš psát komenty k tématu články (jen na občasné vyjímky)!
Musíš se občas zapojit do nějaké soutěže!
Musíš minimálně 4x za týden obíhat!
Budu ráda, když se zapíšete!:)
xoxo, Annie...♥

Začátek velké blogové soutěže!

19. ledna 2014 v 18:40 | Annie...♥ |  Soutěže

Ahoj, všechny Vás zdravím u tohoto článku!:) Tak už je po Vánocích, většina písemek už je napsaných, tak jsem se rozhodla zahájit 'velkou blogovou soutěž'. Článek o ní by už TADY. Už je přihlášeno 6 lidí a už se nikdo přihlašovat nemůže! Dnes ještě všem rozešlu e-maily a od dneška od 19:20 mi na e-mail můžete poslat hotovou práci (téma Vám napíšu do mailu) nebo práci napsat na blog a jen mi do mailu hodit odkaz!;) Můžete to posílat až do sobotní půlnoci. Pokud někdo práci pošle později, nebude započítáván a nedostane za toto kolo žádný bod. V tomto kole vypadne 1 člověk. A pokud jste zapomněli, kdo všechno je přihlášen tak jsou to:Bella-Kejtý<3, Anett, blom, blair., Liz, Januš. No, takže Vás šest, očekávejte ode mě ještě dneska e-mail podrobnými informacemi. No, tohle byl spíše takový informační článek, takže za to se omlouvám, příští neděli by měl být konečně haul! Tak to by bylo ode mě pro dnešek vše, těšte se na úterní recenzi a užijte si zbytek večera!:)
xoxo, Annie...♥

P.S. Přidávám jednu skvělou písničku, kterou poslední dobou poslouchám každý večer, určitě si ji také poslechněte!:)

Rozhovory - Makyna016

17. ledna 2014 v 9:33 | Annie...♥ |  Rozhovory

Ahoj všem! Dnes tu bude první rozhovor do páteční rubriky. V celých článcích si můžete přečíst rozhovor s 14ti letou Makynou:) Makyna má blog a natáčí videa na youtube. Doufám, že se Vám bude rozhovor líbit a můžete mi dolů do komentářů napsat, s kým byste chtěli rozhovor příště.
P.S. S Maky jsme se domlouvali přes e-mail, odpovědi nejsou vymyšlené!

Yves Rocher mascara volume déployé - Recenze

14. ledna 2014 v 15:00 | Annie...♥ |  Recenze

Ahoj všem! Vítám vás u další recenze! Opět na řasenku:D Příště už řasenka nebude, slibuju. No, nebudu se tu zbytečně vykecávat, jen chci říct, že fotky jsem fotila já sama a nechci abyste je kopírovali! Děkuju, za pochopení:) A teď už pojďme k té slibované recenzi.

Produkt: Řasenka
Firma: YVES ROCHER
Název produktu: Mascara Volume Déployé
Cena (u nás): ???
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter