Únor 2014

Správné odpovědi z kvízu 'Co víš o Annie?'

26. února 2014 v 19:58 | Annie...♥ |  Blog
Ahoj všem! Dnes tu bude článek se správnými odpovědi ke kvízu 'Co víš o Annie?'. Pokud chcete, můžete se ještě na kvíz kouknout TADY. Většinou jste měli celkově všechno správně, až na první otázku, která byla jaká je moje nejoblíbenější herečka! Jen jeden člověk, to měl správně. Většinou jste se chytli toho, že moje oblíbená herečka je Bella Thorne. Ale není. Bella je moje oblíbená zpěvačka, ale ta nebyla v odpovědích, protože mám před ní radši ještě nějaké další zpěvačky. Pokud vás zajímají odpovědi a taky kdo vyhrál, můžete se na to podívat v celém článku.
Chtěli byste více takovýhle kvízů?
Líbí se vám tyto kvízy?
Jestli byste chtěli takovéhle kvízy, o čem by měly být?
Budu moc ráda, pokud mi dole do komentářů odpovíte na tyto otázky!:)

Hvězdy nám nepřáli, John Green - Recenze

25. února 2014 v 18:18 | Annie...♥ |  Recenze

Ahoj, všechny vás vítám u dalšího úterního článku! Pravidelní čtenáři už ví, že v úterý jsou recenze. Dnes tu přibude první recenze na knihu! Já jsem si tu knihu půjčila z knihovny a byla úplně skvělá!:) Přečetla jsem ji celou a byla krásná a smutná. Upřímně, nemám moc ráda knihy a příběhy s tím klasickým americkým 'happyendem'. Vlastně 'happyendy' moc nemusím, nemám je ráda. Život není procházka růžovým sadem, tak proč to cpát do knih. Z toho jste asi možná vydedukovali, že tato kniha neskončí 'happyendem'. Kniha se jmenuje 'Hvězdy nám nepřáli'.

Produkt: Kniha
Autor: John Green
Název: Hvězdy nám nepřáli
Cena: (?) 200-300 /nevím/

Jsem zase tu!

24. února 2014 v 19:39 | Annie...♥ |  My life
Ahoj všem! Dnes je pondělí a já už jsem se v sobotu vrátila z hor. Teď už máme zase normálně školu (ikdyž ne tak docela), vše se točí kolem plesu, který organizujeme my (naše třída). Chtěla jsem vám napsat už v sobotu a rozepsala jsem si článek, ale zkrátka se ztratil! Jako bych ho nenapsala!:/
U nás už je v podstatě jaro! Máte rádi jaro? Já ho přímo miluju!:) Takže tohle je pro mě nejlepší období. Blogerka, která mi dělá layout, už mi poslala náhled a měl by být co nejdřív nastaven, už se moc těším!:) Mějte se hezky a zatím pa! xoxo, Annie...♥
(Article pic by:-monika-)

Kvíz:Co víš o Annie.?

20. února 2014 v 0:01 | Annie. |  Soutěže
*přednastaveno*
Dnes jsem tu přednastavila kvíz, co o mě víte. Můžete si zkusit tipnout! Někteří affs budou mít trošku výhodu, protože mě znají lépe a známe se delší dobu. Kdo to bude mít vše správěn, nebo jen zčásti vyhraje týdenní reklamu na blogu + diplom :) Odpovědi pište do komentářích formou: 6b, 10a atd. Hodně štěstí!:) xoxo, Annie. (signatura by:-monika-)

1) Jaká je moje nejoblíbenější herečka?
a) Bella Thorne
b) Jennifer Lawrence
c) Meg Ryan

2) Jaká je moje nejoblíbenější zpěvačka?
a) Lana Del Rey
b) Cher Lloyd
c) Kesha

3) Jaká je moje nejoblíbenější barva?
a) Zelená
b) Vanilková
c) Tyrkysová

4) Na jaký hudební nástroj hraji?
a) Klavír
b) Kytara
c) Bicí

5) Mám facebook?
a) Ano
b) Ne
c) Ano, ale nechodím tam


Co by jsi změnil na tomto blogu?

18. února 2014 v 22:00 | Annie...♥ |  Soutěže
*přednastaveno*
Dnes je tu první taková malá soutěž! Do komentářů mi napište (pokud chcete) minimálně 4 věty, co byste na tomto blogu změnili, co byste udělali jinak atd. Já potom vylosuju jednoho z vás a ten získá týdenní reklamu u mě na blogu.
POZOR! Prosím nepočítejte s tím, že to co mi napíše, tak půjdu a ihned to udělám! A prosím nepište komentáře:"Změň si layout! Layout už je objednaný! Pokud to někdo napíše, vyřazuju ho ze soutěže! (avatary by:-monika-)
Děkuju za všechny zúčastněné!:) xoxo, Annie.


Info k příštímu týdnu

17. února 2014 v 8:43 | Annie...♥ |  Blog
Ahoj, všem! Dnes je pondělí a asi všichni máme jarňáky trošku jinak, ale my je máme tento týden a jedeme do zahraničí. Na tento týden jsou přednstavené různé kvízy, soutěže a tipovačky. Takže to nebude klasický systém zadávání článků. Pokud byste měli chuť, můžete se zapojit a získat tak týdenní reklamu na mém blogu!:) Pokud máte prázdniny také, užijte si je a pokud už jste je měli, doufám, že jste si je užili! Možná Vás budu obíhat, ale bohužel nevím jestli tam bude wifina, ale uvidíme!:) *přednastaveno*
(Animace zkopírována od:hannah-montana-forever-love)

Malé info., little post of the day

16. února 2014 v 7:13 | Annie...♥ |  My life - Ranní posty
Ahoj, tento článek bude takové malé info a něco o mě a teď o věcem, které mě čekají atd. Úplně první věc je ta, že 28.února je na naší škole ples. Je s tím teď hodně zařizování, protože naše třída to musí vše obstarat-program, tombola, jídlo, světla... je toho hodně!
Druhá věc je ta, že dělám přijímačky v dubnu a už od ledna se připravuju. Pokud si mám vybrat jestli blog nebo přijímačky, vždy volím přijímačky a blog je teď na posledním místě. Jak jsem říkala články přednastavuju!:) Tento článek je jen takové info a něco z mého života, ay tu něco bylo. Jinak včera nám začli jarní prázky a přez ně bych se taky hodně chtěla kouknout na přijímačky, protože vlastně únor, celý březen, kousek dubna a už je dělám a fakt se hodně bojím, ale chci se tam strašně moc dostat! Zítra jsem přednastavila další info, ohledně příštího týdne. Doufám, že si užíváte prázky (pokud máte) a pokud ne, tak aspoň víkend!:)
xoxo, Annie...♥


Rozhovory - Anett

14. února 2014 v 14:00 | Annie...♥ |  Rozhovory
Ahoj, vítám Vás všechny u dalšího rozhovoru! Jak jsem tak sledovala tak můj deníček a rozhovory máte nejradši, takže budu tyto články psát delší. Dnes bude rozhovor s Anett, kterou, můžete znát z blogu bellathorne-official.blog.cz. A nejspíš se hned rovnou vrhnem na otázky a odpovědi!

Jaké plánuji tetování? Jaké bych chtěla?

12. února 2014 v 20:21 | Annie...♥ |  My life
Ahoj, všechny Vás vítám u dalšího článku! Psali jste si o to, abych napsala článek o tom, jaké chci/plánuji tetování. Takže tady ho máte!:) Budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete, jaké tetování byste chtěli vy, nebo jaké se vám líbí. Doufám, že budou moje kresby aspoň trošku odpovídat tomu, čemu se to má podobat!:D Zbytek článku v celých článcích.

Mé oblíbené na YouTube | LittleDolls

11. února 2014 v 18:59 | Annie...♥ |  Internetové stránky
Ahoj všechny Vás vítám u dalšího článku. Pokud si ještě vzpomínáte, psala jsem, že každý měsíc udělám recenzi na jednu mou oblíbenou youtuberku! Za leden jsem to neudělala, ale za únor už to tady je!:) Další moje oblíbené youtuberky jsou na kanále 'LittleDolls'. Narazila jsem na ně nedávno, ale oblíbila jsem si je hned. Více v celém článku!:)
YT jméno: LittleDolls
Opravdové jméno: Dorota Dostálová, Uly Uryadko
Přezdívka: Doduš, Uly
Věk: 15-16
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter