Duben 2014

Nový blog, přijímačky... E.N.D.

26. dubna 2014 v 15:37 | Annie...♥ |  Blog
Ahoj všem! Takže ano, tento blog končí! Blog přestěhuju, články budou, ale míň. Teď jsem na blog strašně kašlala, protože byly přijímačky a asi budu přijatá!!:D:) Zkrátka jsem první pod čarou takže mi všichni říkaj, že na odvolání mám určitě stoprocentní šanci! A ten gympl je hodně těžkej, takže proto stěhuju blog, proto budou články tak 1x možná 2x za týden a prostě nechtěla jsem úplně skončit s blogem, ale necchtěla jsem mít takovej určenej blog. Ten NOVÝ BLOG, který už eexistuje tak 3 tejdny bude víc 'random', bude víc o mě a...to je vše!:D No tom novým bogu nebudu mít žádný affs, ani nic takovýho... tažkže pokud nechcete sleedovat moje články tak se můžete otočit a nazdar! Nee, dělám si srandu, pokud někteří affs, chcete sledovat mé články, tak samozřejmě můžete, každej může, ale já už nebudu nikoho obíhat! Není na to čas! A blog není o obíhání a návštěvnosti! Takže tak, doufám, že se podíváte na můj nový blog a tady na tom blogu se asi už neuvidíme! Papapa, xoxo, Annie (jsem tu naposledy Annie, na novém blogu mám jinou přezdívku:)) :)

NOVÝ BLOG: lifewithnusi.blog.cz

LIFEWITHNUSI.BLOG.CZ LIFEWITHNUSI.BLOG.CZ LIFEWITHNUSI.BLOG.CZ


Můj názor na Miley Cyrus

15. dubna 2014 v 7:00 | Annie...♥ |  Celebrities
Miley | via Tumblr
Ahoj všem! Jak jsem si tak projížděla rubriky, tak jsem zjistila, že v rubrice 'celebrity' nemám vlastně nic. Navíc mi taky někdo víckrát napsala, abych napsala svůj názor na nějakou celebritu, takže tak. No, a jak jinak než napsat názor na jednu z nejdiskutovanějších celebrit - Miley Cyrus. Doufám, že se vám bude článek líbit a určitě mi můžete napsat na jakou další celebritu byste chtěli další článek, ráda ho udělám!:) Ta animace je fakt dokonalá, # Smiler4ever!

Rozhovory - Britt.

11. dubna 2014 v 12:00 | Annie...♥ |  Rozhovory
tumblr_inline_mpbkprf1KX1qz4rgp.gif (500×230)
Ahoj všem! Po dlouhé době je tu zase rozhovor! Tentokrát už hodně chystaný s Britt. Britt. je skvělá blogerka, má blog o Ashley Benson a o grafice, a právě od ní mám tento úžasný layout! Teď se asi vrhneme na otázky a potom vám k ní ještě řeknu něco víc. Mimochodem Ashley Benson je skvělá herečka, která se proslavila hlavně rolí Hanny v seriále Pretty Little Liars, takže tu budou různé fotky a animace právě z tohoto seriálu!;)

Správné odpovědi z kvízu 'Já a kosmetika'!

9. dubna 2014 v 16:43 | Annie...♥ |  Blog
S2 E3 My Name Is Trouble
Hanna:" Cože? Ty používáš tohle?!". Emily:" No, a cos čekala!".
Ahoj všem! Už skoro před měsícem jsem přidala kvíz, kde jste si mohli tipovat, jakou používám kosmetiku a takovéhle další kosmetické otázky ohledně mě. V tomhle článku vám řeknu správné odpovědi a udělím malinké ceny výhercům. Jinak vybrala jsem tuhle animaci, protože se mi k tomu prostě hodí, Hanna jste jako vy, čtenáři a divíte se, co to používám za kosmetiku a já jsem Emily a říkám vám, co jste čekali..:D:) No, ale teď už jdeme na ty odpovědi!
1) Jaké kosmetiky mám doma nejvíc?
a) Essence
2) Jaká je moje oblíbená věc na rty?
c) Miss Sporty - Dr. Balm
3) Jaká je moje nejoblíbenější řasenka?
a) Yves Rocher - Mascara volume deployé
4) Jaké značky laků mám ráda?
b) Catrice, Essence, Miss sporty
5) Jaká je moje oblíbená pečující kosmetika?
a) Balea, Nivea

Maximálně bylo dosažitelných 5 bodů, nejvíce dosažených byly 3 body. 3 body měli Zuzi, -D, Abby, blom. Protože jste byli čtyři, tak jsem losovala, diplom a 2 týdenní reklamu získává blom a týdenní reklamu Zuzi!:) Děkuju všem za zúčastnění, plánuji další kvízy, baví vás? Máte rádi kvízy, určitě mi svůj názor napište do komentářů!:) Budu ráda. xoxo, Annie...♥
Vítězný diplom v celém článku.

Nákupy a Novinky! | Březen

7. dubna 2014 v 12:30 | Annie...♥ |  Nákupy a Novinky
Ahoj všem čtenářům mého blogu! Už je duben a já jsem trošku ve skluzu s nákupama a novinkama, ale snad nevadí. Tento měsíc jsem si koupila jen, to co jsem chtěla, to jsem potřebovala, nebyla jsem na žádných velkých nákupech, takže tak:) Můžeme jít asi rovnou na věci, co jsem si koupila:)

Poděkování za 13.000 návštěvníků!

6. dubna 2014 v 12:38 | Annie...♥ |  Blog
lucy | via TumblrUntitled | via Tumblr
Ahoj všem! Strašně moc bych vám chtěla poděkovat za přesáhnutí 13000 návštěvníků za necelé 2 roky tohoto blogu! Vím, že 10000 návštěvníků bylo někdy v únoru a chci vám strašně moc poděkovat!:) V poslední době si říkám, že na ten blog strašně kašlu, ale vy sem stejně chodíte a komentujete, mám vás moc ráda!♥ Bohužel vážně to nějak nestíhám, přes týden se teď hodně, ale hodně učím na přijímačky a o víkendu chci být s kamarády a přijímačky jsou pro mě teď strašně důležitý! Obdivuju jak někdo může vést blog v 15-17 letech, to já už nezvládnu. Tento a příští týden to nějak zvládám, protože jsem byla nemocná a hodně článků jsem přednastavila, ale kdybych se náhodou dostala na gympl, tak je mi jasný, že blog bude muset skončit. Puká mi srdce! Blogování miluju! No, ale zatím se ještě nic nestalo, tak nemalujme čerta na zeď!:) Chci vám ještě jednou opravdu strašně moc poděkovat!!!:) Děkuju, mám vás ráda!♥♥
TOPlist

Vyhlášení giveaway!

5. dubna 2014 v 15:14 | Annie...♥ |  Soutěže
Ahoj všem čtenářům mého blogu! Skončila giveaway a já už tak týden vím vítěze. Poslali jste mi mnoho krásných fotek, ale vyhrát může jen jeden, takže do toho! Nejdřív bych vám chtěla říct, podle čeho jsem vybírala nejlepší fotky. Téma bylo 'jarní fotky'. Nějaké fotky se mi moc líbily, ale nebyly jarní a když už byly na fotce kytky a byla to jarní fotka, tak jsem si říkala, že kytku umí vyfotit každý. Tyhle dvě fotky mě zkrátka nadchly a jsou krásné!:)
Giveaway vyhrála Markéét z blogu markeet123.blog.cz!
Tady máte dvě výherní fotky, co mi Markéét poslala a tak mě nadchly:
Markéét gratuluji a všem ostatním zúčastněním moc děkuju! Trošku mě zamrzelo, že se někteří moji affs nezúčastnili, takže děkuju těm, kteří se zúčastnili!:) A nebojte, brzy bude další giveaway, už ji plánuji, protože jste překročily celkovou návštěvnost 13.000 návštěvníků, za což vám moc děkuju!:) ♥
A pro všechny ostatní tu mám diplom za účast!:) Doufám, že se líbí. xoxo, Annie...♥

POTD 0.2

3. dubna 2014 v 7:21 | Annie...♥ |  POTD
Miniatura
Dokonalá fotka, našla jsem ji náhovou na youtubu a je na ní Perrie z Little Mix.

Elyar Fox - Recenze

1. dubna 2014 v 13:00 | Annie...♥ |  Recenze
Elyar fox My Sweetie covers Say Something♥
Ahoj všem! Doufám, že se máte hezky. Dnes to nebude recenze na věc, značku, knihu nebo tak něco, ale napíšu vám svůj názor na úžasného zpěváka Elyara Foxe. Na tohoto zpěváka jsem narazila čistě náhodou. Hledala jsem na netu nějaké nové písničky a koukla jsem se na mou oblíbenou skupinu The Vamps a při videu mi tam vyjela reklama na Elyara. Bylo to celkem nedávno, ale hned po první písničce jsem si ho zamilovala! Navíc sám natáčí na YT a vloguje!:)
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter