Kosmetika

Kosmetika - Maybelline NEW YORK

30. listopadu 2013 v 15:32 | Annie...♥

Ahoj vítám všechny u dnešního článku! Teď budou články víc a víc a čekejte hodně témat a článků, protože toho mám ještě hodně v plánu. V dnešním článku se seznámíme (no, myslím, že nepotřebujete seznamovat, většina tuto značku zná) se značkou 'MaybellineNEW YORK. Doufám, že se Vám bude článek líbit a pokud máte nějaký dotaz nebo něco k proclení určitě mi napište dolů do komentářů nebo na nějaký můj e-mail, ask atd. Kontakty na mě píši vždy dolů na konec článku :)

Fashion | Running Late Hairstyles

17. listopadu 2013 v 16:49 | Annie-Anny
Vítám Vás u dnešního článku, který bude takový tip na tři rychlé účesy 'když nestíháte'!:) Doufám, že se Vám bude článek líbit a jdeme hned na to!:)

Také sledujete youtube videa na různé make-upy, účesy a outfity? Jestli ano, měli byste znát tuto skvělou youtuberku-Luxy Hair, která přidává videa jen o účesech. Tohle její video jsou tři účesy 'když nestíháte'. Všechny tři účesy jsou velice jednoduché a ikdyž nejste američani, určitě jí porozumíte!:) Já osobně jsem zkusila všechny tři a všechny jsou vhodné do školy, na nějakou oslavu či jinou událost. Určitě se na video podívejte, stojí to za to!

 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter