My life

Diary 0.2

28. března 2014 v 19:42 | Annie...♥
Untitled Reading books
Ahoj! Takže, jako první bych se vám chtěla strašně moc omluvit. Tento týden jsem neměla vůbec čas a ani se mi na blog moc nechtělo. Jeden den jsem si říkala, že blog zruším, ale nakonec to potom přešlo... Teď strašně moc čtu a /If you think reading is boring, you do it wrong!/ samozřejmě přijímačky. Dělám je už za 25 dní a giveaway! PROSÍM ZAPISUJTE SE!
Zítra mám volno, takže budu uklízet, číst (nečekaně:D), učit se a přednastavím články a zapracuju na blogu. Pak se v průběhu dne půjdu kouknout na kámošovu oslavu, jak tam budou kluci žonglovat a tak. Užívejte si víkend, dnes ještě odpovím na asku a budu si číst!:D
-See you tomorrow! xoxo, Annie...♥

--> Giveaway <--

Jsem zase tu!

24. února 2014 v 19:39 | Annie...♥
Ahoj všem! Dnes je pondělí a já už jsem se v sobotu vrátila z hor. Teď už máme zase normálně školu (ikdyž ne tak docela), vše se točí kolem plesu, který organizujeme my (naše třída). Chtěla jsem vám napsat už v sobotu a rozepsala jsem si článek, ale zkrátka se ztratil! Jako bych ho nenapsala!:/
U nás už je v podstatě jaro! Máte rádi jaro? Já ho přímo miluju!:) Takže tohle je pro mě nejlepší období. Blogerka, která mi dělá layout, už mi poslala náhled a měl by být co nejdřív nastaven, už se moc těším!:) Mějte se hezky a zatím pa! xoxo, Annie...♥
(Article pic by:-monika-)

Jaké plánuji tetování? Jaké bych chtěla?

12. února 2014 v 20:21 | Annie...♥
Ahoj, všechny Vás vítám u dalšího článku! Psali jste si o to, abych napsala článek o tom, jaké chci/plánuji tetování. Takže tady ho máte!:) Budu moc ráda, pokud mi do komentářů napíšete, jaké tetování byste chtěli vy, nebo jaké se vám líbí. Doufám, že budou moje kresby aspoň trošku odpovídat tomu, čemu se to má podobat!:D Zbytek článku v celých článcích.

Jak si oragnizuji čas na blog?

29. ledna 2014 v 19:24 | Annie...♥
Ahoj všem! Dnes to nebude jak jste již zvyklí, post of the day, ale bude to taky něco z mého života! Bude to článek o tom, jak si přednastavuju články, jaké články si dopředu plánuji, kam si to píši a tak. Je to tip hlavně pro Vás, pokud máte ve článcích a v blogu bordel, tak se můžete ispirovat a třeba si to zapisovat tak jako já!:) Doufám, že se Vám bude článek líbit a určitě mi napište do komentářů, jestli máte radši 'post of the day', nebo byste chtěli víc takových delších a propracovanějších článků o mě. Děkuju :)
(EDITORIAL BY:-monika-)

My life - Post of the day 22.1.2014.

22. ledna 2014 v 17:50 | Annie...♥
so-personal: my blog is full of crap that will cure your boredom ;)
Ahoj všem! Dnes je středa takže tu bude zase něco z mého života! Neboli rubrika 'My life' a s ní denní post. Ještě na úvod bych chtěla říct, že dnes jsem blog graficky 'zhezčila', aby se Vám tady hezky četlo a aby to tady působilo hezčím dojmem. Doufám, že se Vám to líbí:) Ale teď už k postu.

♥ Ráno ♥
Asi ani nemusím zmiňovat, že se mi nechtělo vstávat. Každý to zná, zazvoní budík a vy ho vypnetě a v klidu spíte dál až vás někdo s trhnutím neprobudí. Dnes jsem tak trošku nestíhala...ale nakonec to dobře dopadlo a vše jsem zvládla!:) Hurah...!!

My life - Post of the day 8.1.2014.

8. ledna 2014 v 19:26 | Annie...♥
Ahoj všem!:) Moc se omlouvám, že včera nebyl článek, ale měla jsem něco s počítačem, tak se tam musely istalovat nějaké opravy. No, každopádně jsem dny a články vyřešila takhle:úterní recenze, středeční posty (něco ze života adminky), páteční rozhovory (s blogery, youtubery), nedělní tagy, hauly, informační články, nákupy a novinky atd. Tak, ale teď už k článku!:)

♥ Ráno ♥
Zase se mi nechtělo vstávat, ale to je tak každý den. Ale překvapivě jsem se vyhrabala z postele celkem brzo (na mě). Už jsem měla vše hotový takže HURÁ DO ŠKOLY!-.-

Škola, zase!

5. ledna 2014 v 15:08 | Annie...♥

Ahoj! Taky nesnášíte neděle? Ten pocit, že musíte jít zítra do školy a brzo vstávat? No, ještě horší je, když po dvou týdnech prázdnin Vás hned v pondělí čekají písemky a pololetí!-.- Taky Vám přišlo, že ty prázky strašně rychle utekly? Navíc jsem se přes ně musela pořád učit, protože nám hned první týden navalí pololetky a testy!-.- Jak se 'těšíte' do školy vy? Píšete taky hnedka písemky?
No, přes obyč. pracovní týden budou vždy 3 (možná 4) články za týden. Ráda bych zavedla rubriku článků na přání a každý týden by byl jeden takový článek. Také by byla každý týden recenze. Ještě to musím propracovat. No, tak to nějak zítra vydržte ve škole a zatím ahoj!:)
Od zítřka se jede systém 3-4 článků za týden! Články budou v:ÚTERÝ, ?STŘEDA?, PÁTEK, NEDĚLE! Chtěli byste 3 nebo 4 články za týden?

Chcete každý týden jeden článek na námět, co mi pošlete? Pokud ano, prosím napište mi dolů do komentářů, nějaké téma o kterém byste si třeba rádi přečetli něco! Děkuju:)
xoxo, Annie...♥
 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter