My life - Ranní posty

Diary 0.1

21. března 2014 v 9:26 | Annie...♥
Ahoj všem! Dnes mám strašně dobrou náladu, protože jsem u babičky a na oběd půjdeme s mad'arskými kamarádkami na pizzu. Neviděla jsem je od léta (pokud nepočítám skype hovory), takže se strašně těším!:) A ano, nejsem ve škole, páč jsme jeli k babičce už včera a jeden den vynechám. Děkuju za tipování v minulém kvízu! Mějte se hezky, užívejte si pátku a nastávajícího víkendu!♥ A ještě připomínám giveaway! Na poslání fotek zbývá už jen 10 dní! xoxo, Annie..♥

Malé info., little post of the day

16. února 2014 v 7:13 | Annie...♥
Ahoj, tento článek bude takové malé info a něco o mě a teď o věcem, které mě čekají atd. Úplně první věc je ta, že 28.února je na naší škole ples. Je s tím teď hodně zařizování, protože naše třída to musí vše obstarat-program, tombola, jídlo, světla... je toho hodně!
Druhá věc je ta, že dělám přijímačky v dubnu a už od ledna se připravuju. Pokud si mám vybrat jestli blog nebo přijímačky, vždy volím přijímačky a blog je teď na posledním místě. Jak jsem říkala články přednastavuju!:) Tento článek je jen takové info a něco z mého života, ay tu něco bylo. Jinak včera nám začli jarní prázky a přez ně bych se taky hodně chtěla kouknout na přijímačky, protože vlastně únor, celý březen, kousek dubna a už je dělám a fakt se hodně bojím, ale chci se tam strašně moc dostat! Zítra jsem přednastavila další info, ohledně příštího týdne. Doufám, že si užíváte prázky (pokud máte) a pokud ne, tak aspoň víkend!:)
xoxo, Annie...♥

My life - Post of the day 5.12.

5. prosince 2013 v 15:59 | Annie...♥
Ahoj, vítám vás u dalšího 'denního postového článku'. Dnes to zase nebude nějak propracovaný článek, propracovanější články budou vždy jen o víkendu, o Vánocích atd., nebo když si je předpřipravím!:D No, každopádně vám přeju, aby vás nevzali čerti, abyste si mohli ještě tento článek přečíst v pohodlí domova a ne u pekelníků! Více v c. č.

My life - Post of the day 28.11.

28. listopadu 2013 v 18:48 | Annie...♥

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se, že budu psát něco ze svého života a budou to takzv. "denní posty". Napíšu vám, co jsem měla za rozvrh a co jak a co se stalo ten den a tak :)

♥ Ráno ♥
Ano, jako vždycky jsem nestíhala-.- Ne, že bych nevstala, vstala jsem už v 6:15, ale ještě jsem hrála hru, protože jsem myslela, že mám hodně času a vysoukala jsem se z postele až v 6:35, což je hodně blbej čas-.- Samozřejmě jsem jako vždy nevyřešila problém, co na sebe, tak jsem na sebe dala jen nějakou mikinu, protože jen v tričku by jste v naší škole umrzli... školník totiž nezapíná topení, nebo zapíná, ale děsně minimálně-.-
...
 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter