Rozhovory

Rozhovory - Britt.

11. dubna 2014 v 12:00 | Annie...♥
tumblr_inline_mpbkprf1KX1qz4rgp.gif (500×230)
Ahoj všem! Po dlouhé době je tu zase rozhovor! Tentokrát už hodně chystaný s Britt. Britt. je skvělá blogerka, má blog o Ashley Benson a o grafice, a právě od ní mám tento úžasný layout! Teď se asi vrhneme na otázky a potom vám k ní ještě řeknu něco víc. Mimochodem Ashley Benson je skvělá herečka, která se proslavila hlavně rolí Hanny v seriále Pretty Little Liars, takže tu budou různé fotky a animace právě z tohoto seriálu!;)

Rozhovory - Anett

14. února 2014 v 14:00 | Annie...♥
Ahoj, vítám Vás všechny u dalšího rozhovoru! Jak jsem tak sledovala tak můj deníček a rozhovory máte nejradši, takže budu tyto články psát delší. Dnes bude rozhovor s Anett, kterou, můžete znát z blogu bellathorne-official.blog.cz. A nejspíš se hned rovnou vrhnem na otázky a odpovědi!

Rozhovory - Bella-Kejtý<3

7. února 2014 v 16:40 | Annie.

Ahoj, všechny Vás vítám u dalšího článku! Dnes je pátek, což znamená, že tu bude další rozhovor! Jako úplně první mi 'na e-mail' (ne do komentářů) napsala Bella-Kejtý<3. Takže dnes bude rozhovor s ní! Možná ji někteří z vás znají, je to mé affs a její blog navštěvuji už celkem dlouhou dobu :)

Rozhovory - Makyna016

17. ledna 2014 v 9:33 | Annie...♥

Ahoj všem! Dnes tu bude první rozhovor do páteční rubriky. V celých článcích si můžete přečíst rozhovor s 14ti letou Makynou:) Makyna má blog a natáčí videa na youtube. Doufám, že se Vám bude rozhovor líbit a můžete mi dolů do komentářů napsat, s kým byste chtěli rozhovor příště.
P.S. S Maky jsme se domlouvali přes e-mail, odpovědi nejsou vymyšlené!
 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter