Soutěže

Vyhlášení giveaway!

5. dubna 2014 v 15:14 | Annie...♥
Ahoj všem čtenářům mého blogu! Skončila giveaway a já už tak týden vím vítěze. Poslali jste mi mnoho krásných fotek, ale vyhrát může jen jeden, takže do toho! Nejdřív bych vám chtěla říct, podle čeho jsem vybírala nejlepší fotky. Téma bylo 'jarní fotky'. Nějaké fotky se mi moc líbily, ale nebyly jarní a když už byly na fotce kytky a byla to jarní fotka, tak jsem si říkala, že kytku umí vyfotit každý. Tyhle dvě fotky mě zkrátka nadchly a jsou krásné!:)
Giveaway vyhrála Markéét z blogu markeet123.blog.cz!
Tady máte dvě výherní fotky, co mi Markéét poslala a tak mě nadchly:
Markéét gratuluji a všem ostatním zúčastněním moc děkuju! Trošku mě zamrzelo, že se někteří moji affs nezúčastnili, takže děkuju těm, kteří se zúčastnili!:) A nebojte, brzy bude další giveaway, už ji plánuji, protože jste překročily celkovou návštěvnost 13.000 návštěvníků, za což vám moc děkuju!:) ♥
A pro všechny ostatní tu mám diplom za účast!:) Doufám, že se líbí. xoxo, Annie...♥

Jarní GIVEAWAY!♥ (Do 31.3.)

9. března 2014 v 18:28 | Annie...♥
Ahoj všem čtenářům mého blogu! Jak jsem slibovala, giveaway je tu!:) Je to jarní giveaway, snažila jsem se vybrat produkty z různých limitek atd. abyste měli něco limitovaného a těžko sehnatelného!:D:) Nejdřív vám napíšu ceny, které můžete vyhrát, potom podmínky a potom co musíte udělat, doufám, že se zúčastní hodně lidí! P.S. Tohle je základní giveaway, všechny věci jsou z drogérie, je to taková giveaway, abych věděla kolik se zúčastní lidí.

Kvíz:Co víš o Annie.?

20. února 2014 v 0:01 | Annie.
*přednastaveno*
Dnes jsem tu přednastavila kvíz, co o mě víte. Můžete si zkusit tipnout! Někteří affs budou mít trošku výhodu, protože mě znají lépe a známe se delší dobu. Kdo to bude mít vše správěn, nebo jen zčásti vyhraje týdenní reklamu na blogu + diplom :) Odpovědi pište do komentářích formou: 6b, 10a atd. Hodně štěstí!:) xoxo, Annie. (signatura by:-monika-)

1) Jaká je moje nejoblíbenější herečka?
a) Bella Thorne
b) Jennifer Lawrence
c) Meg Ryan

2) Jaká je moje nejoblíbenější zpěvačka?
a) Lana Del Rey
b) Cher Lloyd
c) Kesha

3) Jaká je moje nejoblíbenější barva?
a) Zelená
b) Vanilková
c) Tyrkysová

4) Na jaký hudební nástroj hraji?
a) Klavír
b) Kytara
c) Bicí

5) Mám facebook?
a) Ano
b) Ne
c) Ano, ale nechodím tam

Co by jsi změnil na tomto blogu?

18. února 2014 v 22:00 | Annie...♥
*přednastaveno*
Dnes je tu první taková malá soutěž! Do komentářů mi napište (pokud chcete) minimálně 4 věty, co byste na tomto blogu změnili, co byste udělali jinak atd. Já potom vylosuju jednoho z vás a ten získá týdenní reklamu u mě na blogu.
POZOR! Prosím nepočítejte s tím, že to co mi napíše, tak půjdu a ihned to udělám! A prosím nepište komentáře:"Změň si layout! Layout už je objednaný! Pokud to někdo napíše, vyřazuju ho ze soutěže! (avatary by:-monika-)
Děkuju za všechny zúčastněné!:) xoxo, Annie.

Začátek velké blogové soutěže!

19. ledna 2014 v 18:40 | Annie...♥

Ahoj, všechny Vás zdravím u tohoto článku!:) Tak už je po Vánocích, většina písemek už je napsaných, tak jsem se rozhodla zahájit 'velkou blogovou soutěž'. Článek o ní by už TADY. Už je přihlášeno 6 lidí a už se nikdo přihlašovat nemůže! Dnes ještě všem rozešlu e-maily a od dneška od 19:20 mi na e-mail můžete poslat hotovou práci (téma Vám napíšu do mailu) nebo práci napsat na blog a jen mi do mailu hodit odkaz!;) Můžete to posílat až do sobotní půlnoci. Pokud někdo práci pošle později, nebude započítáván a nedostane za toto kolo žádný bod. V tomto kole vypadne 1 člověk. A pokud jste zapomněli, kdo všechno je přihlášen tak jsou to:Bella-Kejtý<3, Anett, blom, blair., Liz, Januš. No, takže Vás šest, očekávejte ode mě ještě dneska e-mail podrobnými informacemi. No, tohle byl spíše takový informační článek, takže za to se omlouvám, příští neděli by měl být konečně haul! Tak to by bylo ode mě pro dnešek vše, těšte se na úterní recenzi a užijte si zbytek večera!:)
xoxo, Annie...♥

P.S. Přidávám jednu skvělou písničku, kterou poslední dobou poslouchám každý večer, určitě si ji také poslechněte!:)

Velká blogová soutěž na na-parket-cz!;Přihlášení

21. listopadu 2013 v 16:40 | Annie-Anny
Ahoj, všechny Vás vítám u takového "bonusového" článku! Řekla jsem si, že bych mohla uspořádat nějakou velkou soutěž! Nepůjde tu o čas, nebudou to žádné honičky, nebo tak něco, toho se vůbec nemusíte bát. Taky se nemusíte bát, že teď na Vánoce je toho hodně, já toho mám taky hodně, takže nebudu taková, že:"No pokud to nedoděláš, tak já tě vyřazuju...!" To vážně ne!:D P.S.Moc Vás prosím zapište se!:) První kolo by bylo stejně nebylo hned.
O čem soutěž bude?:
Jde o to, že vždy na týden (či dva) zadám téma a vy na to budete muset napsat krátký článek. Nechci žádné slohovky, jen krátký článek, ale zase, aby to nebylo jen pět vět. Potom bude vyhodnocení, já si všechny práce přečtu, udělám bodové hodnocení a oboduju to! Ten kdo bude mít nejméňe bodů, vypadává. Nebudu se koukat na to, jak vypadá dotyčného blog, bude to jen o vaší práci:) Body se z každého kola budou sčítat.
Jak dlouho soutěž bude?:
Myslím, že budou 4 kola a každé kolo je tak na 2-3 týdny, takže je to opravdu "VELKÁ SOUTĚŽ" nebo spíš "DLOUHÁ SOUTĚŽ"! Samozřejmě, pokud někdo bude zrovna na horách nebo někde, dopíše si to:) Není to žádná rychlovka, nemám moc takové rychlé soutěže ráda, bude to jen o vašem talentu:)
Jak se můžu zapsat?:
Vyplň přihlášku do komentářů a já se ti ozvu na e-mail, kdy soutěž začne a podrobné info:)
Nemusíte se vůbec bát, že byste se něco přeslechli, každému to budu psát na e-mail.
1) Přezdívka + Blog
2) E-mail (NUTNÝ!)
Co můžu vyhrát?:
1.místo: Fotka s věnováním, moje kresba (zvolíš si ty, co budu malovat), reklama na měsíc
2.místo: Fotka s věnováním, moje kresba (já určím, co namaluju), reklama na 2 týdny
3.místo: Moje kresba (zvolíš si ty, co budu malovat), reklama na 1 týden
Moc Vás prosím, abyste se zapojili, udělali byste mi velkou radost! Doufám, že se někdo zapíše, protože mi to dalo dost práce a nechci, aby to k ničemu nebylo. PROSÍM!

xoxo, Annie...♥
-Kontakty na mě-
E-mail:na-parket-cz@seznam.cz
Twitter:@Annie_Zellarina
Ask.fm:annieannyblog
Snapchat:xoxoanus
Máte nějaké téma a chcete, abych o tom napsala? Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit? Všechny dotazy, nápady a různé další věci posílejte na e-mail:na-parket-c@seznam.cz!
 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter