Téma týdne

Kde beru inspiraci na mé články?

4. ledna 2014 v 9:00 | Annie...♥

Ahoj, Vítám Vás u dalšího článku! Dnešní téma bude o inspiraci. Napadlo mě, že bych mohla napsat, kde beru inspiraci na psaní článků na blog. Když máte blog o všem, tak není tak těžké vymyslet téma článku, ale potom se ho také udržet, že? Začnete psát recenzi na řasenku a potom skončíte u povídání, jak se Vám řasenka jednou rozmočila? Já většinou nemám ráda, když blog nemá žádná pravidla, každý článek je napsán jinak, admin/ka mele rubriky nerubriky... To nemám ráda. Jasně, blog nemůže mít přesná pravidla, ale podle mě by měl mít blog nějaký pravidla, ale to už zase odcházím od tématu!:D No, většinou přemýšlím o článcích, se sluchátkama v uších. Rozvrhuji si články a postupně je přednastavuju a během týdne obíhám affs.
Blog zabere hodně času. Když jsem měla fanblog, tak jsem přišla vyhledala novinky, dala je na blog, oběhla affs a konec. Ale pořád samé stahování a nahrávání fotek, to taky nebylo nejlepší!
Teď už mám (jasně, nebo taky nemám) rozvržené téma a jen k tomu najdu (nebo udělám) nějakej obrázek, napíšu to na blog, oběhnu affs a konec. Ale zas musíte myslet dopředu, jaký článek dám tam a tam, když tady nebudu? Jak si to rozplánuju?
Ale zpět k tématu-inspirace je všude! Až bude hezčí počasí a budu dělat nějaké recenze, tak půjdu ven a nafotím tu kosmetiku třeba někde v trávě, nebo na listu a podle mě to bude i hezčí. Náměty na články jsou všude, stačí se jen porozhlédnout!:)
xoxo, Annie...♥

Shrnutí roku 2013

28. prosince 2013 v 12:00 | Annie...♥

Ahoj, vítám Vás u dnešního článku! V dnešním článku bych ráda tak nějak shrnula rok 2013.
Takže Vám sem napíšu pár bodů, které jsou pro mě důležité a které se staly v tomto roce:
- Nové kamarádky z tábora v Madarsku
- Nové zaměření blogu
- Byli jsme v Chorvatsku!
- Měla jsem samé jedničky na konci šk. r.

No a to je asi všechno, celkově se mi rok 2013 moc líbil! Nebudu tu psát žádné předsevzetí na rok 2014, jen jsem Vám to tak chtěla shrnout. Vždycky mi přijde divné, že je nový rok... tak strašně rychle to vždycky uteče a pokaždé se bojím, že se v tom roce (novém) něco stane a už to nebude jako dřív. Doufám, že i Vám se tento rok líbil a že se Vám nestalo nic špatného. Určitě mi dolů do komentářů napište své zážitky z tohoto roku a např. co se vám stalo, vaše názory a vše okolo toho!:) No, tento článek byl také kratší a tak bych byla ráda, kdybyste mi napsali, jestli chcete kratší, ale častější články nebo spíš delší, ale ne tak časté?:) Budu ráda!
xoxo, Annie...♥
 
 

Reklama
Jsem ve fanclubech:


Copyright © 2014/2015 | BeautyByAnnie | BeautyBlog
Flag Counter